Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

MEDYTACJA PRZEMIANY ILUZJI

FRAGMENT SPOTKANIA W PORAJU 6 KWIETNIA 2019r.

Z całego serca dziękujemy wszystkim uczestnikom cudownego spotkania w Poraju za wspólne przeobrażenie siebie, oraz za stanięcie z Prawdą siebie. Prawdziwe przebudzenie ma sens, kiedy sam w swoim sercu jesteś gotowy stanąć z prawdą siebie, kiedy już nic nie ukrywasz, bo zdajesz sobie sprawę, że na tym poziomie świadomości, już nic nie jest zakryte. Byłoby to tylko dalsze naiwne oszukiwanie siebie!

Ukochana/y! Prawdziwe zwycięstwo odnosisz gdy zmieniasz siebie, gdy poprzez miłość kochania siebie stajesz z prawdą siebie, gdy jesteś gotowy zmierzyć się z sobą i zajrzeć Energiom-Demonom skrywającym się głęboko prosto w oczy. Zwyciężasz, kiedy przestajesz walczyć, bo po prostu wychodzisz z gry ze świata złudzeń, w którym znalazłeś się na doświadczeniu.

Kochany! Teraz już czujesz, że był to świat nierzeczywisty, dlatego uwalniasz obwinienia siebie za podsunięte Ci przez PROGRAM-BOGA doświadczenia, a kochając ich prawdę, zmieniasz te energie ponownie w Światło Miłości, które je stworzyło. Dlatego znika wylansowany Świat Śmierci, obnaża się prawda o tym świecie, bo Świat Iluzji miał jednak za zadanie nas zwodniczo zatrzymać w tym słodkim śnie naszego Ducha.

Kochany! Przemiana Ziemi – to przemiana Ciebie. Ona dała Ci siebie, abyś doświadczył świata odmiennego od Miłości, a Ty uwalniając siebie uwalniasz przestrzeń Macierzy, która nas zrodziła i powracasz do prawdziwego odczucia Jedności Istnienia.

Kocham Cię – Grzegorz

Czyli

JAK POŻEGNAĆ STARY ŚWIAT?

Przesłanie z dnia:06.01.2017r.

Ukochany/a! Nastaje Nowy Świat, ale już wiesz, że jest on w naszych sercach i jeśli doświadczasz jeszcze zgnilizny życia, to jest to prawda o wyborach, których nie dokonałeś w sobie. Znasz już Prawdę, że to, co na zewnątrz jest wewnątrz Ciebie, bo Ty sam tworzysz swoją rzeczywistość. Spotyka Cię tylko to, co jest najlepsze dla Ciebie, bo taka jest miłość dająca Ci prawdę o jej pojmowaniu w Tobie.

Ukochany! Doświadczasz może wrażenia, że jesteś w sercu, że jesteś miłością, ale Twoje zdrowie, wypadki losowe, otoczenie – przeczą temu, abyś mógł zobaczyć, że patrząc na świat umysłem człowieka, żyjesz w Świecie Iluzji. Tak najprościej można określić – czym maja jest, bo wszystko, co na zewnątrz, naprawdę jest projekcją naszej świadomości naszych serc, które oddaliśmy dla czarnego świata, aby on tworzył dla nas nauki. Wobec tego wszystko, co widzisz na zewnątrz jest projekcją Twojej własnej i połączonej świadomości zbiorowej, a prawdziwe życie i zmiany są tylko w Tobie i tam ich możesz dokonać.

Jest to lekcja „czarnego świata”, który jako Istoty Boskie stworzyliśmy dla siebie, aby poznać taki świat, dający nam niespotykane, niezwykle rzeczywiste emocje, które przeżywamy w stworzonym sobie materialnym świecie, wyglądającym niezwykle realnie. Jednak dopóki chcesz czynić zmiany w spojrzeniu w zewnętrzny świat, wychodzi na to, że masz się nauczyć, iż zmiany w lustrze są niemożliwe. Dlatego ciągle powracasz do tych samych lekcji w cyklach czasowych, oddając całe żywotne swoje energie dla plagiatu życia, którym stała się śmierć jako główny ”bóg” odchodzącego świata iluzji, gdyż tak bardzo ją gloryfikowano.

Ukochany! Życie jest wieczne. Ty nim Jesteś, ale dopóki zmierzasz poprzez ciemność świata umysłu – nie dostrzeżesz tego, a jego doskonałe programy powiedzą Ci, że to Ci, co próbują się budzić są czarni, są źli lub obłąkani. Twoje Ego poprzez te programy i „gadzi móżdżek”, prezent „Jaszczurczego świata” mówią Ci – uciekaj, bo na-pewno jest to – „sekta”. Zbiorowa hipnoza, której Jesteś poddawany, nie pozwala Ci zobaczyć tego, że to sam Jesteś w sekcie, że klękasz w kościele czyniąc rytualne uwielbienie nazistowskiego”boga” lubującego się w holokaustach w zbiorowej odpowiedzialności czy bezwzględnych potopach. Nie widzisz tego, bo czynisz twarde kulty zbiorowego jedzenia symboliki ciała i wampirycznego picia krwi przed symbolem rytuału voodoo, kukły naszego Brata, skazując go tym samym na wieczne cierpienie. I tak zamykasz swoje piękne boskie serce, tak skazujesz siebie na to wszystko, a na wieczerzę zabijasz ukochane zwierze aby utrwalić czarną energetykę Śmierci w sobie..

Ukochani! Trwa swoista oślepiająca moda na serce, ale prawdziwie niewielu do niego dociera. Fałsz Serca, jest plagiatem „Kosmicznych Światów”podanych ludziom w ułudzie euforii w dniach ostatnich starego porządku, aby nie zauważyli programów, w których obróbce nadal jednak są.

Przyjrzyjcie się sobie, każdy z osobna, bo tylko tam możesz pomóc swojej Duszy. Przyjąć godność swojej Istoty, którą Jesteś lub dokonać wyjścia z Kościoła – „Panów ciemności”, którym służysz. Nie dziw się temu, bo pomimo, że tam nie chodzisz, to nie znaczy wcale, że nie zapisałeś tym Demonom swojej Duszy. Czarny świat jest połączoną lekcją i on Cię otacza, wysysa Ciebie w markecie lub w parku na deptaku, bo zapomniałeś, że złożyłeś się mu w mszalnej ofierze, prosząc go o zdrowie czy o bogactwo. Podeptałeś Prawdę, że masz w sobie wszystko, dlatego „czarne światy” boleśnie Cię uczą. Dają Ci to, o co prosisz, ale nauka i tak powraca do Ciebie jako niezaliczona lekcja.

Przeczysz Prawdzie, kiedy przyjmujesz ludzkie prawa mające uporządkować miłość w Tobie. Narzędzia przymusu Matrixa są piętnem, którym zawsze naznaczysz siebie. Sądząc innych ślepymi prawami Temidy, naprawdę piętnujesz siebie, prosząc swoją świadomość o kolejne bolesne lekcje. Świat Miłości jest wolny od obwinień za swoje szczęście, które możesz stworzyć tylko Ty sam/a. Obwinianie innych jest prawdą, w której masz dojrzeć, że głęboko obwiniasz siebie i tak nie zaliczasz lekcji, bo trwasz w przekonaniu, że skrzywdzili Cię inni, a Ty Jesteś Prawdą. Naprawdę trwasz w świecie strachu, który daje Ci Twoje własne czarne światło wynikłe z okradzenia siebie ze światła Miłości.

To mówią Ci połączone programy świata iluzji i zewnętrznych form, które tworzą Ci niezwykle barwną inscenizację, abyś zobaczył naprawdę siebie. Te Światy wszystkie są Miłością i dopóki ich nie zobaczysz jako takich – trwasz w czarnym świecie i on głęboko gruntuje się w Tobie. Stajesz tak się siedliskiem „Demonów Matrixa”, które zajęły Twoje ciało, aby grać w nim o Dusze innych, aby poszerzyć szeregi świata kultu śmierci – horroru, który zaścielił Ziemię. Pomagają Ci te energie dopóki im Jesteś potrzebny i im wydajnie służysz, a Ty już zapomniałeś w swoim umyśle jak dobrowolnie powierzyłeś się „bogu”, którego nazwałeś swoim „panem” a siebie uniżonym sługą. I tak służysz jednak Bestii – Panu ciemności.

Ukochani! Przebudzenie jest nieuchronne, a głębokie przeniknięcie energiami „trupiego świata” jest naszym Darem, poznania świata mroków. Dokładnie po to tu przybyliśmy, dlatego nie szukaj prawdy w zewnętrznym świecie, że instytucje Matrixa uporządkują Ci życie, że staniesz się wolny. Naprawdę całą „czarną zgniliznę” masz odnaleźć w sobie, uwolnić złotą cząstkę z podpisanych cyrografów i odnaleźć swoją świetlistość. Tylko tak ratujesz Duszę z machiny, która stała się super programem, w której Jesteś zapięty na ogrom sposobów. Ten świat Tobą manipuluje, dotąd – dokąd posługujesz się ludzkim umysłem jako świadomością ciała, które przyjąłeś na naukę. Jesteś Doskonałością tak jak Ja, ale to Ty zdecyduj, bo Twoi „bogowie” powiedzieli Ci, że Jesteś upadłą marną Istotą, choć teraz czujesz, że w Sercu masz doskonały umysł Boga.

Ukochany! Rozpocznij od Miłości i jej sobie już nie skąp, bo tylko tak znika strach jako czarna strona Twojej świadomości. To jedyny sposób przebudzenia, bo podnosisz głowę i siebie z kolan i już wiesz, że żaden „bóg” nie panuje nad Tobą ani dla nikogo nie Jesteś uniżonym sługą. Uświadamiasz sobie, że to Ty Jesteś potężna Istotą Miłości i teraz możesz pomóc tym Istotom, które przebrały role w nauce czarnego świata Ziemi, aby dać Ci lekcje. Topnieją ich energie, bo już ich nie zasilasz ofiarą z cierpienia, uniżenia, walki czy udowadniania win, a łączysz się czystym Światłem Miłości Serca. I tak znika czarna Twoja nauka. Nie krzyczysz jednak, że Bóg nie istnieje, bo już czujesz, że to Jesteś nim Ty.

Tak prosto otwiera się się Twoja Świadomość Serca, którą blokowała tylko wiedza umysłu naszpikowana programami Matrixa. Teraz kochasz to doświadczenie i każdego kogo tu spotkałeś – przytulasz do serca. To jest prawdziwe rozstanie czarnego świata w Tobie poprzez MIŁOWANIE Wszystkich i Wszystkiego. Wdzięczność wyrażona w Miłości Serca jest pięknym uwolnieniem – „czarnych światów” z zaplątania w naszą naukę, bo ich świat przestaje istnieć, gdyż rodzi się świetlistość. Dlatego tak wielka potrzebna jest pomoc dla naszych Braci – Sióstr związanych czarną nauką. Naprawdę jednak jest to oczyszczenie Twego Serca, bo cały ten świat istniał w Tobie, i to Ty decydujesz – ile jeszcze potrzebujesz tych doświadczeń.

Jednak Matka Ziemia rozświetla się i obnaża się Prawda, dlatego nie dziw się, że jeśli siebie oszukujesz, jeśli zaprzeczasz Prawdzie własnego serca, to podążysz na dalszą kontynuację nauki w czarnych światach. Mówił o tym Joszua, że kamień na kamieniu nie zostanie z przybytków okultyzmu i systemu panowania nad człowiekiem. Matka Ziemia budzi się i płynie fala oczyszczenia. Potężny czarny świat, który stworzyliśmy nie jest w stanie dłużej fałszować nauk, a budząc się Ja – budzisz się Ty i to wystarcza, aby rozświetliła się Prawda piękna Nowego Świata.

Ukochany/a! Jeśli czekasz na nią, że ona się objawi i sama nastanie Nowa Ziemia, to Ja jednak mówię Ci, że jest to Iluzja w której trwasz, bo Prawda Nowego świata jest tylko w Tobie i to Ty ją uruchamiasz swoim sercem. Tak powodujesz, że ją doświadczasz, a nie oczekujesz, że to, co piszę spełni się, bo wszelkie oczekiwania i postrzeganie świata w czasie są iluzja czarnego światła, z którym i Ty możesz odejść lub rozstać się wewnątrz serca.

Kocham Ciebie – niezależnie od drogi jaka wybierasz i Dziękuję za Dar Miłości jaką jest spotkanie każdego.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle