Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Miłość nie wymaga ceny

Kinga Roszczyniała

Miłość nie wymaga ceny. Żadnej ceny. Więc nie musicie jej płacić. Ceny poświęcenia, odpowiedzialności, ograniczenia, stłamszenia, poniżenia, niespełnienia. Na świecie są miliony ludzi. I wśród tej obfitości, jest co najmniej kilka osób, których wolna wola, jest zgodna z waszą wolną wolą. Jest zgodna praktycznie całkowicie. Jak dalekie jest to teraz, od waszej przestrzeni? To nie ma znaczenia. Jest w świecie ktoś, kto z własnej woli chce wypełnić waszą przestrzeń, dokładnie tak jak lubicie. Kto z własnej woli, patrzy w kierunku, w którym i wy patrzycie. Kto z własnej woli idzie tempem, którym wy idziecie. Kto z własnej woli, realizuje się tak, jak i wy chcecie. I kto z własnej woli, chce stworzyć bliską przestrzeń tak, jak i wy tego potrzebujecie.

A wy ciągle czekacie i ciągle się zadręczacie w związkach, które już dawno umarły, że się coś zmieni, że w końcu zrobicie coś, co całkowicie przemieni drugą osobę i wymagacie, by ona zrobiła, więcej niż chce, byście wy byli zadowoleni. Nie czekajcie, aż coś się zmieni. Jakby się miało zmienić, to by się już zmieniło. Niektóre zmiany w pewnej przestrzeni, nigdy nie nadejdą. I nie jest to niczyja wina. Po prostu nie mogą się wydarzyć. Zapytajcie siebie „czy jestem w stanie zaakceptować to, że ten człowiek może się nigdy nie zmienić?”. Jeśli nie, to odejdźcie, bo nigdy nie będziecie w stanie szanować tego człowieka i w końcu przestaniecie szanować samych siebie. Nie zadręczajcie go swoimi pomysłami, bo niszczycie wartościową osobę. To, że ktoś do was nie pasuje, nie znaczy, że nie pasuje nigdzie indziej. Możecie szanować i odejść. Możecie kochać i odejść.

Pewne zmiany, wymagają jedynie cierpliwości i otwartości, a cierpliwość wymaga przestrzeni. Więc zróbcie tą przestrzeń, w swojej głowie i w swoim sercu, aby osoba, która ma przyjść z własnej woli, widziała i czuła, że jest dla niej miejsce. To co dobre i tak przyjdzie, niezależnie od tego, jak bardzo z tym walczycie. To co dobre, wypełni wasze życie, niezależnie od tego, jak bardzo się teraz boicie.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim