Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYM NAPRAWDĘ JEST ŚMIERĆ

Przesłanie Serca.

Ziemia dnia 2 stycznia 2017r.

Ukochany! Jesteś Prawdą tak jak Ja. Ta Prawda to Bóg w Tobie i kiedy nią się kierujesz, odnajdujesz swoje spełnienie i połączenie z Wszechistnieniem. Nie kieruj się moją prawdą. choć jest ona Prawdą Boga we mnie i choć jestem Twoim Bratem lub Siostrą. W nauce człowieczeństwa w której Jesteś, Ty sam masz zdecydować o każdym wyborze, który dokonujesz we osobistej nauce.

Przeczysz temu, jeśli przyjmujesz prawdy innych, tworząc z nich przekonania, wierzenia lub dogmaty. Jednakże, kiedy przyjmujesz je sercem, stają się one pojednaniem naszych Światów, bo miłość w naszych sercach przybliża nas do odczucia, że naprawdę jesteśmy Jednością Nieskończenie Pięknej Świadomości.

Ukochani! Nastał na Matce Ziemi moment wielkich wyborów. I to Ty sam, Ty sama masz je autentycznie dokonać. Jest to wybór świata w jakim chcesz dalej doświadczać i czy to Ci się podoba czy nie, to właśnie stajesz z tą Prawdą. Świat Śmierci odchodzi z Ziemi. Był to cudowny etap wielobarwności, głębokiej skali doznań jakie dały nam te odchodzące z Ziemi światy. Czy one odchodzą z Ciebie, to Ty sam/a jednak decydujesz ile potrzeba Ci tego jeszcze? Czy już Ci wystarczy?

Ja swoim sercem mówię Ci tylko, że dopóki nie pokochasz ciemności i nie przyjmiesz jej głęboko jako Miłości w Tobie, to nie uwolnisz się z tej lekcji. Miłością jest wszystko, pamiętaj o tym, bo sam wybrałeś ten świat jako naukę w cudzie zapomnienia jaki dałeś sobie.

Budząc się Ja, budzisz się Ty, bo Jesteś Jedną Miłością ze mną. Możesz podążyć jednak jeszcze do dalszych nauk, których potrzebujesz. Kocham Ciebie całym sercem jak Brata czy Siostrę, dlatego nie decyduję za Ciebie, pozwalam Tobie zdecydować o sobie. Nie stawiam się tak dla Ciebie Bogiem, ani zbawicielem, bo to Ty sam/a masz rozstrzygnąć o wyborze dalszej szkoły. Możesz tylko przyjąć moją pomoc, jeśli w ogóle wibracje Twoje pozwolą Ci na połączenie się ze słowami, które płyną z mego serca. To jest jedyny prawdziwy Dar Pomagania, niezwykle skuteczny, bo w miłości, którą sam sobie dajesz płynie wysoko-wibracyjna energia. I tak prosto podnosi się Twoja Świadomość. Dlatego odczuwając to – możesz zdecydować jakiego wyboru chcesz dokonać?

Ja rozświetlam Ci tylko moje postrzeganie świata na moment nauki w którym Jesteś. Pamiętaj o tym, że przyjmując tę pomoc – odczuj, że jest to Twój wybór, bo inaczej wpadasz w pułapkę drogi innych. Wiedziały o tym channelingujące Światy z wielkiego Matrixa okalającego Ziemię jako Perłę Kosmosu, dlatego podsuwały te rozwiązania, do których już sami docieraliście, abyście wpadli w pułapkę i przyjęli jednak ich drogę. One tak chciały udowodnić ułomność człowieka, że on nie nadaje się do samodzielnego życia, że jest bękartem wszechświata i tylko oczekuje od innych przewodnictwa. Dlatego podsuwano Wam w zamian ordynarnych krwawych „bogów”, którym już nie chcieliście składać mszalnych ofiar z siebie, z pieniędzy i dzieci, dostawaliście nowy plagiat, jako ułudę, że „Kosmiczne Światy” zbawią człowieka, że wylądują i zrobią porządek.

Ukochany! Jedyna zmiana to tylko ta, która jest w Tobie. Pokochaj tę Prawdę. Przeczysz Miłości, godności Istoty którą Jesteś, że ktoś za Ciebie zaliczy lekcje. Cały świat jest w Tobie i zmieniając siebie – zmieniasz cały zewnętrzny Matrix.

Ukochany! Może uwierzyłeś, że śmierć istnieje, może tak przyjąłeś i trwasz w tym dogmacie. Ja jednak mówię Ci, że ona jest ŻYCIEM, bo jest jego częścią. Jest doświadczeniem Miłości, której głęboko doświadczasz w czarnym świecie i jest pięknym przejściem. Dopóki jej nie przyjmiesz jako części życia, jako doświadczenia miłości w „czarnym świecie” nie uwolnisz się z niej.

Tylko swoim odczuciem możesz przeobrazić siebie, prosto odczuwając, że Jesteś Życiem Wiecznym. Bóg którym Jesteś nie choruje, ani nie umiera, nie potrzebuje prawd podanych przez „Jaszczurczy panujący obecnie świat” .

Możesz za to uwolnić nauczycieli, bo oczyszczając Serce prawdziwie – zobaczysz przed kim klękałeś na kolanach w „czarnych świątyniach śmierci”. Zobaczysz jak głęboko zaprzedałeś dusze, przyjmując uzdrowienia od czarnych światów, od uzdrowicieli świata śmierci, widząc prawdę, że sami chorują. Nie chciałeś widzieć, że kościoły zostały wybudowane na cmentarzach, a narzędziami w okultystycznych rytuałach były relikwie świętych, Twoich Braci zaprzęgniętych w voodoo, którego dokonywałeś na nich, uczestnicząc w tym cmentarnym procederze.

Teraz przytomniejesz. Już wiesz czym są religie i w takie zabawy nie potrzebujesz się bawić, ale jednak pełny ogląd tego w czym uczestniczyłeś daje Ci prawdę wielkiej odpowiedzialności, w którą podążysz – jeśli już czujesz gotowość na pełne pokochanie Świata Śmierci w Tobie.

Dopiero teraz widzisz horror prawdziwego Matrixa, który tworzyłeś osobiście. Widzisz też tego, który przedarł się i przyniósł złote światło, ale jednak to Ty go krzyżowałeś – przyjmując to za prawdę, że tak się stało i wierząc w brednie, że On za Ciebie odkupi winy i wymaże grzechy.

Ukochani! Świat Śmierci, w którym się budzicie istnieje dopóty, dopóki jest głęboko zakorzeniony w Was. Sercem Boga, Bogini w Tobie możesz połączyć się z nim – przyjmując go jako Miłość w Tobie. Tak uwalniasz – Istoty Czarnego Światła, które przyjąłeś jako „bogów” – klękając przed nimi na ołtarzach iluzji, którymi zasłana została Matka Ziemia. Te doświadczenia rozpuszczają się w kosmiczny pył, w Miłość. Dlatego tu spełniają się prawdziwe słowa Jezusa, że kamień na kamieniu nie zostanie z tych koszmarnych przybytków.

Ukochany! Teraz pukasz się w czoło jak mogłeś wierzyć w taką obłudę. Nie jest jednak do śmiechu gdy widzisz jak Twoi Bracia i Siostry zahipnotyzowani magią śmierci podążają przyjąć „komunię” z namiestnikiem Bestii – patronem kościoła „Jaszczurczego świata zwanym Chrystusem”. Nie zauważałeś tego, że wyrażasz zgodę na spożywanie „Ciała Chrystusa”, bo zamkniętym sercem nie widziałeś prawdy, że tak czynisz czarny rytuał przyjęcia Bestii. Spożywając śmierć – sam stawałeś się śmiercią.

Ukochany! Bratanie się z Czarnym Światem jest Miłością ale naukę bałwochwalstwa i składania ofiary z siebie możesz uwolnić tylko Ty sam/a głęboką Miłością do siebie. Jest to jedyny sposób uwolnienia się od ciemności, bo całą ciemność, którą widzisz jest w Tobie. Jeśli się jej lękasz – to daleki Jesteś od Miłości i tak pochłaniają Cie religie śmierci oparte na strachu i cierpieniu, prowadząc jak baranka na postronku na ofiarny ołtarz. Pokochanie ciemnej strony w sobie jest wyjściem ze świata nauki na Ziemi i powrotem do Świetlistości Istoty, którą Jesteś. Masz świadomość tego, że czyniąc to w sobie dosłownie rozświetlając – unicestwiasz ten świat. On przestaje istnieć i przetwarza się na Miłość świetlistą w Tobie.

Kocham Cię niezależnie od drogi jaką obierasz i Ty też to odczujesz w momencie kiedy zdecydujesz. Czas nie istnieje. Uwalniając jednak Świadomość „Demona Kościoła”, którą poprzez ezoterykę podano Ci jako „Świadomość Chrystusową” prosto uwalniasz trupią energetykę „Kościołów śmierci” w sobie.

Budzisz się teraz, odnajdujesz drogę. Już czujesz, że jest ich wiele ale jedynie ta, która prowadzi przez SERCE i wielką miłość do siebie, daje Ci odczucie Prawdy, której poszukiwałeś w swej wędrówce. W tym Sercu już czujesz – Kim Jesteś, bo Jesteś Bogiem tak jak Ja.

Kocham Cię – Grzegorz.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim