Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

motyl (1)

Ukochani! Darem Miłości Serca dzielimy się obrazem, który jest czystym przekazem Miłości płynącej z serca do serca. Taka obrazowość jest naszym pierwotnym porozumiewaniem się Istot Światła Miłości. Obraz ten powstał we wspólnej pracy Katarzyny i Córki. Jest niezwykłym wyrażeniem połączonej wibracji miłości Matki i Córki.

Motyl znamionuje przemianę Matki Ziemi jako Kobiety, bo to Ty Jesteś jej Córką, a gdy głęboko odczujesz sercem –  doznasz olśnienia, że Matką Ziemią –  Jesteś Ty sama, Ty sam. Obraz ten pomaga w przebudzeniu jako rodzaju Oświecenia Serca, a wibracje płynące z czystości Miłości Matki i Córki otwierają w Tobie Jedność z jej Boską Naturą. Słońce znamionuje nową świadomość, którą jest pojawienie się nowego Światła Świetlistych Istot, które to w świetle tego Nowego Słońca doznają wielkiego przepoczwarzenia. Jest to wyrażenie Prawdy Przemiany w jakiej Ziemia jest.

Jeśli swoim Sercem czujesz bogactwo treści tego Przekazu Serca wyrażonego na płótnie i Jesteś gotowy/a przyjąć ten Dar, to proszę o kontakt.

Obraz jest namalowany na płótnie o wymiarach 80/100

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim