Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

PRAWDZIWE OBLICZE DARÓW FUNDACJI KESHE!!!

Odpowiedź na pytanie Krzysztofa w naszej sesji.

Ziemia dnia 24.02.2017r.

Ukochany! Nastanie Nowego Świata jest w sercu każdego i każdy z nas wybiera moment, w którym to swoim sercem chce uzdrowić swoją duszę, a poprzez nie ciało oraz całą projekcję zewnętrznego świata. Tylko w taki sposób otwierasz Królestwo Serca lub inaczej, które zawsze jest w Tobie.

Ukochany! Uzdrawianie duszy, na której rozpoczyna się choroba, ból lub dolegliwość – możesz dokonać tylko boskim sercem, które w Twojej piersi bije. Jeśli chcesz je powierzyć zewnętrznemu uzdrowicielowi – nieznanej sobie energii – przeczysz prawdzie, bo to Ty jesteś Stwórcą całej swej rzeczywistości. Tym samym wydajesz o sobie świadectwo, że jesteś niegotowy na wielką przemianę, bo szukasz zewnętrznego „boga”, który chcesz – aby Cię uzdrowił. Wpadasz w prostą pułapkę uwierzenia w zewnętrzną moc i tak zapinasz się w czarną energetykę trupiego Świata Śmierci, z którego Twoim zadaniem jest jednak wyjść z tego doświadczenia. Tylko tak kończysz swoją edukację w czarnym świecie.

Twoja wiara Cię uzdrowiła – mawiał nasz brat Joshua, który powrócił teraz jako „zwykły” człowiek, którego światło i mądrość Ty też możesz przyjąć i uzdrowić siebie bez kawałka splecionego drutu i złudnej teorii o plazmie, że za jej przewodnictwem dotarłeś do energii kosmicznej, która uporządkuje Twoje wypaczone zaniedbaniami życie.

Ukochany! Tak zaprzedajesz swoją Duszę, bo z kawałka drutu lub innego przedmiotu niezależnie od kształtu – uczyniłeś swego boga, któremu niezauważenie oddałeś jednak swoją moc i tworzenia swojej rzeczywistości. Tak banalnie zaprzeczyłeś Prawdzie, że jesteś doskonałą Istotą Miłości.

Tylko swoim sercem możesz spolaryzować pola przemiany otaczającego Cię świata. Znasz prawdę, że to, co na zewnątrz – to wewnątrz. Kosmiczne światy i energie czerni Matrixa grają o dusze każdego i o Twoją boską energetykę. W dniach ostatnich starego porządku przywracają pierwotne wierzenia, kiedy to jako prymitywne Istoty kłanialiśmy się prostym przedmiotom – czyniąc z nich narzędzia kultu. W taki sposób świat naszych „nauczycieli” zapinał nas w swoją energetykę, a wykonane połączenie było wprost pod Twoją duszę i tylko na początek wydawały się efektywne. Dosłownie tak jak u bioterapeuty abyś chwytliwie wpadł w marketing zapinającej Cię sieci oraz entuzjastycznie zapinał i wabił innych. Dlatego dostawałeś pozór pomocy, abyś uwierzył w zewnętrzną moc i jej zaufał – czując, że ona Ci bardzo choć tajemniczo pomaga. Abyś podpiął się w tym zaufaniu i zachęcał innych Ci bliskich, że Peny są cudowną techniką nowego wymiaru, którą dał nam „Zbawienny wielki brat Keshe”.

Ukochany! Popatrz w swoje Serce. Uwierz sobie proszę. W żaden sposób nie chcę oceniać Istoty naszego Brata, ale pytając mnie – dzielę się swoim postrzeganiem zadań w Nauce Miłości jaką czarny świat przynosi dla nas. Zobacz sercem prawdziwą Istotę, która wyłania się – gdy chcesz zobaczyć oblicze Fundacji Keshe. Czystym sercem odczuj energetykę tych darów i zobacz, w którą stronę płynie Twoja energia gdy się do niej podłączyłeś – i sam zdecyduj.

Podłączenia pod inne wynalazki horrendalnego Systemu Śmierci miały za zadanie podpiąć Istoty, te które się budzą, które szukają oświecenia, dając prostą pułapkę jako jest poszukiwanie uzdrowienia poza sobą. Zobacz zwodniczość respiratorów oferujących różnorakie podpięcia pod nieznaną Ci energetykę jaką brałeś ślepo wierząc w to, co oferuje niewolniczy System. Ale to Ty dokonywałeś wyboru!!!

Ukochani! Wynalazki techniczne w dniach ostatnich starego porządku miały za zadanie w prosty i skuteczny sposób zamykać świadomość Dzieci Ziemi, odciągać je od przebudzenia poprzez Naturę – WIELKIEJ MATKI.

Zobaczcie chociażby komórki – jak stały się głównym kontaktem ze światem dla wielu, którzy w nich upatrują cały świat i nie zauważają, że stali się częścią systemu, a naprawdę żywą baterią, która ten system zasila. Uniemożliwiając tak swój powrót do natury i bezprzewodowe porozumiewanie się sercem, które każdy może swobodnie czynić. Uniemożliwiając tak czerpanie wiedzy z czystości swego serca, bo łącząc się z programami Matrixa, którymi na własne życzenie zaścielana była świadomość, podświadomość i pola mentalne, na których było instalowane całe oprzyrządowanie człowieka i wyglądał on dosłownie jak biorobot. W połączeniu z planową strategią masowych szczepień, aby ten człowiek za kilkadziesiąt lat miał być autystyczny – bezradny jak Brojler w kurniku – zdolny tylko się żywić tym – co podaje CZARNY SYSTEM – czyli panowie fermy. Do tego zmierzały czytelnie korporacje czyli ziemscy zarządcy Matrixa.

Ukochany! Powróćmy do Keshe, naszego ukochanego brata, przynoszącego nam nauki oprzytomnienia, że mamy szukać w sobie. Jaskrawe tego przykłady nie sposób przeoczyć, ale wchodzenie w podłączenia pod zewnętrznego PENA – BOGA – krok po kroku dawało Ci inną świadomość. Choć chwytliwą, bo pełną innowacji technicznych, to jednak był to świat piekieł i nowoczesnego Kultu Techniki.

Popatrz w oczy swego brata, każdego, którego spotykasz. Odczuj jego energetykę, a zobaczysz, co naprawdę Ci niesie, bo inaczej kupujesz ułudą danego Ci umysłu – przysłowiowego Konia Trojańskiego, który z niewinnego Pena – przeradza się w Pana Twojej rzeczywistości, w którego dobrowolnie się zapiąłeś.

Ukochany! Może myślałeś ludzkim umysłem, że jesteś oświecony? Może przyjąłeś prawdę, że jesteś Dzieckiem Indygo lub Pracownikiem Światła ale zapominając o sercu, kupując Pena swoim umysłem niewolnika – stałeś się tylko żywą baterią w świecie Matrixa. Lucyferiańska Fundacja zabiegała o Ciebie, abyś w dniach ostatnich odchodzącego świata wsparł ją duchowo, przyjmując od niej jej wynalazki, zapisał się w jej energetyce. Zamkniętym sercem nie czułeś skąd bierzesz te dary, myśląc sobie, że to nieważne, że dają one darmową energię. I tak nie zaliczałeś prawdziwie nauki, w której podstawą jest ocena tego – co wybierasz.

Ukochany! Ja Ci mówię, że tak zaprzeczyłeś Prawdzie, tak nie zaliczyłeś osobistych nauk i teraz potrzebujesz się z nich uwolnić, bo je pomnożyłeś. Naprawdę na Ziemi za nic nie potrzebujesz płacić, a płaciłeś – bo uwierzyłeś w to i taki świat przyjąłeś.

Zobacz spiralę cienia, którą zasnułeś swoje Boskie Serce. Kiedy to serce oczyścisz prostą miłością daną sobie – sam rozpoczniesz tworzyć wynalazki lub z łatwością przyjmiesz tworzenie innych, bo odczujesz, że one są miłością Nowej Ziemi.

Nierozstanie się ze Starym Światem w Tobie – powoduje, że wszystko, co dajesz sobie – dajesz temu czarnemu światu, który pochłania Twoje energie, Twoje światło. Znasz prawdę, że to, co wewnątrz – to powstaje na zewnątrz, dlatego naprawdę przyczyniasz się do tworzenia czarnego świata Matrixa, jego podstępnego i prostego zasilenia.

Ukochany! Aby budować nowe – najpierw uporządkuj zgliszcza czarnej energetyki, bo inaczej czynisz tylko przebudowę tej samej celi, w której jesteś. Inaczej wygląda to tak, że cieszysz się, że w Matrixie wynalazłeś darmową energię, darmowe światło dla wszystkich współwięźniów!!! Wywalczyłeś je dla tego świata – nie zdając sobie sprawy, że tak właśnie umacniasz stare więzienie. Wzbogacasz Matrix, a Ty stajesz się wydajniejszym jego niewolnikiem i jeszcze cieszysz się z tego daru.

Ukochany! Odnajdź swoje serce. Uporządkuj swój wewnętrzny świat. Zobacz swoje piękno i głęboko pokochaj dary iluzyjnej nauki, którą przynosi Ci ukochany nasz brat – Keshe. Wysłannicy Lucyfera tworzyli agendy na Ziemi, aby ludzie świadomie mogli się wpiąć w ich chwytliwe prawdy. Nie chciałeś widzieć podawanych Ci energii religii, walki, nienawiści, po których biegły łącza informacji i podawanej Ci energetyki. Nie jest to ocena naszego brata, ale prawda w Twojej nauce, dla której on jest lustrem. To, co Ty dostrzeżesz w swoim egzaminie, bo w swojej nauce masz jednak dokonać oglądu całej sytuacji, jest najlepsze dla Ciebie. Pułapką New Age była prawda’’ – „Nie oceniaj’’ – a ja Ci mówię, że tak obarczałeś się ślepotą, bo masz kochać to jako dar zobaczenia – co nie jest miłością, a co nią jest.

Ukochany! Ty nią Jesteś, a oczyszczone serce daje Ci jasność postrzegania jakże odmienną od Jasnowidzów Starej Ziemi, którzy otrzymywali widzenie za dobre więzienne sprawowanie. Jednak, każde widzenie w więzieniu było pod kontrolą i prowadziło przez łącza tych nadzorujących Cię światów. Dlatego nie zazdrość tym, co widzą, bo mimo, że tak jak ja niczego nie widzisz, niczego nie słyszysz – to jednak w swoim Umyśle Serca – odnajdziesz każdą wiadomość, której potrzebujesz. Umysł Twego Serca jest nieporównywalny do komputerów najnowszej generacji – podanych Ci w więzieniu jako forma resocjalizacji więźniów, abyśmy je pokochali i pozostali na dłużej w celach trupiego podziemnego świata. Abyś miał zajęcie i czuł się komfortowo zapięty w sieci – dającej Ci za te podpięcie i kontrolę nad Tobą, potrzebne informacje, a Ty oddawałeś swoje twórcze moce.

Ukochani! Ja Jestem – to Bóg w Tobie i tym odczuciem serca możesz prosto uwolnić każdą chorobę. Zapominając jednak, że każda dolegliwość przynosi Ci pomoc w od klinowaniu Twojej duszy przeczysz Prawdzie – próbując to usunąć wiarą w uzdrowiciela czy wpięciem w wynalazki Keshe – przeczyłeś prawdzie, którą jesteś. Jesteś tak niezwykle potężny, że swoją mocą kształtujesz nowe oblicze Ziemi, a te światy chciały Cię tylko podpiąć, abyś swoją moc nadal oddawał dla ich twórczości. Udowadniały tak, że Człowiek jest nieodpowiedzialny, że jest w niskiej świadomości, że daje się nabrać na proste chwyty – boga ponad sobą. I tak zaprzeczał, że sam nim jest.

Ukochany! Długopis miłości wypleć jako spiralę w Twoim umyśle, bo swoją wolą – sam go wpiąłeś dając przepływy energiom, których nie rozróżniłeś. Swoim sercem możesz tworzyć przestrzeń doskonałą i tak przyczyniasz się do powstania nowej rzeczywistości. Powracasz teraz jako Istota światła, dlatego tylko na poziomie światła możesz się odpiąć od czarnego Światła Śmierci, które się nauczyło sublimować Twoje Światło i żyć jego kosztem.

Teraz świat się odwraca ale jako światło, jako pełna gama – Ty jak Boska Cząstka decydujesz w jakim obszarze tego światła chcesz dalej doświadczać. Nie mówię Ci, że świat podany przez Lucyfera jednego z zarządców świata mroku tworzonego przez Antychrysta jest gorszy. Przybyłeś tu, aby ten świat poznać, a teraz własną wolą – możesz z niego wyjść.

Kocham Cię – Grzesiu

Ten przekaz Serca jest też odpowiedzią dla tych co pytali, dlaczego nie upubliczniłem Wirnika Serca dającego wolną energię w niezwykły prosty sposób.

Dziękuję Grzesiu za odczucia Twojego serca które opisują technologie Keshe. Zwróciłeś mi uwagę na na wiele aspektów, dzięki którym można przypomnieć sobie kim jesteśmy. Jak można w łatwy sposób odnaleźć w sobie wszystko co nam potrzeba, zrzucić niedoskonałości swoje i ograniczenia przez przypomnienie sobie o swoim boskim sercu.

Łatwo przychodzi nam ludzkim istotom zachłysnąć się i fascynować zabawkami czarnego świata, doświadczamy długo ten stary świat, żeby na końcu drogi odkryć prawdę która jest tak prosta którą przekazujesz.
Kocham Cię – Krzysztof

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle