Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment Książki „PTAKI PRAWDZIWI MISTRZOWIE ZIEMI”

Oczyszczenie Ziemi, które dokonuje się, jest zniknięciem więzienia, które rozpuszczacie. Zamknęliście w klatce wolną, piękną istotę, radujecie się patrząc na jego więzienie, w swym zaślepieniu egoistycznego umysłu nie widzicie krat, którymi sponiewieraliście świat innych. Przetrzyjcie oczy i zobaczcie jak za jego piękno śpiewania dla was uwięziliście go, bo nie widzicie więzienia swych własnych krat w wewnętrznym więzieniu swej świadomości. Protoplasta kanarka przebywa na wolności i jest szczęśliwy, mimo że nie dokarmiacie go, śpiewa wam pieśni wolności i opiewa we wszystkie dostatki. Ma Kanarek wam uprzytomnić śpiew wolności w waszych sercach. Czy słyszycie tam ten śpiew? Nie słyszycie go dopóty trzymacie Kanarka w zniewoleniu, a tak naprawdę trzymacie siebie i zatrzymujecie boski śpiew w swoim sercu. Połączenie Kanarka i człowieka daje preludium do wielu nauk. On jest zewem pierwotnej wolności i w prakolebce cywilizacji śpiewał wam tak samo, tylko że wtedy porozumiewaliście się z nim sercem i nikomu nie przyszło do głowy, zamknąć brata w więzieniu za jego cudowne dary. Przeszliście na mowę umysłu, zgubiliście język serca, a Kanarek dalej intonuje wam głosem swego serca, pierwotną waszą naturę jako jedność jego z człowiekiem.

Połączcie się z nim sercem, a odczujecie jego każdą cząstkę w sobie. Usłyszycie słowa, których jazgot waszych umysłów, ogłuszonych od waszego audio – video już zaprzestał słyszeć. Proces przemiany Ziemi postępuje, a z nim proces otwarcia serc ludzkich, aż w końcu człowiek staje się gotowy na wspólny śpiew o wolności i miłości z Kanarkiem, waszym bratem.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju