Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CO NAPRAWDĘ ONA NAM NIOSŁA?

Przesłanie Miłości – Ziemia dnia 04.02.2017r

Ukochany/a! Może umysłem człowieka myślisz sobie, że jesteś psychologiem, bo masz na to dowód, bo masz dyplom, który potwierdza Twoje kwalifikacje, a zdobyta wiedza jest faktem, który niezaprzeczalnie potwierdza Twoje predyspozycje do wykonywanego zawodu. Może w ułudzie EGO traktujesz swój zawód jako powołanie, ale jednak czy docierasz do prawdy tego – Kim Jesteś naprawdę w świecie, w którym pojawiłeś się na osobistej nauce?

Ukochany. Psychologia jest prawdą odchodzącego świata, w którym to stała się prekursorką New Age. Powiedziano Tobie, że to nauka zajmująca się duszą i podstawami bytu Twojej Istoty. Naprawdę logika, w której próbowano usystematyzować umysł człowieka była przestrzenią, w której organ ciała jakim jest umysł próbowano przystosować do świata zniewolenia i naginając go do prawd wynikających ze świadomości zbiorowej sterowanej globalnie Matrixem.

Psychologia stała się prawdą czarnej matni, w którą wprowadzano zmysły człowieka, sugerując mu tylko, że tak łączy się ze swoja głębią, ze swoją Duszą. Naprawdę ta nauka odchodzącego świata pomagała w oddzieleniu od prawdziwych uczuć świadomości Twojej duszy, do których jedynym przejściem jest Serce, główny organ Ludzkiej Istoty. Pominięcie Serca, a tylko logiczne wspominanie o nim, było rodzajem naprawiania człowieka tak jak robota, wgrywając mu coraz inne programy do umysłu ciała, nazywając je terapiami.

Zagłębianie się w zagadnienia psychologii powodowało oddalanie Człowieka od serca, czyli na ironię oddalanie Duszy od Ciała i tylko wydawało się Wam, że programy podawane przez terapię naprawiają w Was ludzkie zaniedbania. W ułudzie ego, które zawsze dominowało nad umysłem, na którego posługiwanie się był kierowany człowiek – odczuwaliście, że dokonało się wybaczenie, ale ono było tylko oddalaniem nauki, bo ogarnięcie tego na poziomie umysłu, dawało poprawę tylko na poziomie umysłu człowieka.

Kochani! Naprawdę jesteście jaźnią składającą się z Ducha-Duszy i Ciała, w którym tylko miarą miłości danej sobie otwieracie prawdziwe wibracje uruchamiające serce i to jest prawdziwe życie, którego rozpoczynasz doświadczać. Przestajesz być oddzielnym Biorobotem, gdzie Twoja dusza utrzymywana była na zewnątrz, bo nikt Ci nie podpowiedział o przyjęciu Daru Życia, jakim jest połączenie Duszy z Ciałem – Sercem, co daje początek ekspansji Twego Ducha jako przejawu Nieskończoności Istoty, którą jesteś.

Ukochany! Prawdziwe wybaczenie swoich wypaczonych lekcji dokonać możesz tylko sercem, bo w miłości, którą tu czujesz po prostu nigdy za nic się nie obwinisz, bo kochasz wszystkie swoje wybory – udoskonalając je za każdym razem.

Psychologia jako nauka perfekcyjnych Reptilian dla świata, który zorganizowali – była programem samonaprawczym dla Biorobotów, którymi mieli zwiększyć swoją wydajność. Nauka ta nie daje drogi Oświecenia Serca, bo jest jej zaprzeczeniem, jest wyborem w odwrotnym kierunku i wskazuje logikę umysłu jako centrum przebudzenia.

Dla światów panujących nad Ziemią miałeś na zawsze pozostać człowiekiem, nigdy się nie wydostać z więzienia. Dlatego programy resocjalizacji pomagały w utrzymaniu porządku w stadzie i rozładowaniu nadmiaru agresji, w którą Ludzka Rasa została zaprzęgnięta. Podanie programów, że można zjadać mięso było początkiem, bo potem ludzie zaczęli agresywnie walczyć z sobą, na każdym kroku jedni drugich chcieli dosłownie zjeść lub podporządkować.

Tu pojawiła się pomoc, bo poprzez projekcje ego – świadomości zostały podawane programy autosugestii, których to osobniki odbiegające od normy stada miały możliwość poddawać się przeprogramowaniu. Niwelowano w ten sposób rodzaj rozdzielenia-dualności, w jakiej żył człowiek niepołączony ze swoją Duszą. Dawało to przestrzeń dla Demonów (energii), które zajmowały porzucone, bezpańskie ciała ludzi. Medycyna ludzka nazywała to schizofrenią, a naprawdę były to masowe opętania, jakich doświadczała niemal Cała Ludzkość. Nieposługiwanie się sercem-organem miłości, tylko umysłem ciała będącego darem od „stwórców” powodował obniżenie wibracji ludzi i siłą rzeczy następowało automatyczne wkraczanie w nasze życie niższych pasm energetyki, świata opartego na śmierci, w którą my uwierzyliśmy, masowo gloryfikując ją przez religijne kulty.

Ukochani. Psychologia jest darem odchodzącego Czarnego Światła z Ziemi, bo w Świetlistości Miłości Twego serca zbędne są każdemu schematy, jakimi programowany był umysł. Świadomość Serca jest nieskończoną miłością, w której możesz bezsprzecznie rozwiązać swój każdy problem. Kochając siebie sercem – odczuwasz, że w tym sercu masz wszelką wiedzę, na każdą okoliczność, że niczego naprawdę nie musisz się uczyć, a nauką Twoją jest bardziej przypomnienie doskonałości, którą Ty jesteś.

Ukochany! Uwłaczasz sobie, kiedy chcesz pomóc innym ludzkim umysłem i programami, którymi ta nauka jest. Przyjrzenie się sobie jest zobaczeniem prawdy czy na ten moment masz ogarnięte własne nauki?

Ukochany. Jesteś tu po to, aby odnaleźć prawdę tego Kim Jesteś, a wpadając w pułapkę, że chcesz uzdrawiać innych, że chcesz im pomagać jest zaprzeczaniem siebie, bo to Ty jesteś tu na nauce. Inni, których spotykasz – są Tobą i kiedy porządkujesz w sobie te aspekty, powodujesz zmiany w bliskich, którzy Cię otaczają, bo tak emanujesz miłością. I to jest podstawowa prawda Twojej duchowości. Nawiedzenie mówiące Ci, że masz zbawiać innych, że predysponuje Cię do tego ludzka wiedza w umyśle, potwierdzona dyplomem jest tylko prawdą, w której określasz siebie, że jednak wybierasz stary świat i dalszą naukę w nim.

Ukochany. Dar psychologii odchodzi, bo w Nowym Świecie, który nastaje, każdy odsłania swe Serce Boga, którym można nazwać Doskonałą Istotę, którą jesteś. Takiej Istoty nie trzeba leczyć, ani uzdrawiać, bo Miłość, którą dajesz sobie jest doskonała i uzdrawia cały Twój świat. Oczyścić możesz nią się tylko sam, a ta prosta prawda jest właśnie pomocą, którą możesz przyjąć i już nie szukać uzdrowienia w zewnętrznych światach i w ich programach aplikowanych Ci przez umysł Człowieka niewolnika.

Psychologia szeroko wprowadzała w świat tego umysłu, pomagając poznać jego piękno, ale tym samym głęboko podążaliście w kazamatach ciemności, z której coraz trudniej było wyjść. Tak krzywdziliście jednak siebie i innych – łudząc się, że im pomagacie. Pokazanie serca Twojej siostrze, Twemu bratu jest pełnym spektrum pomocy jaką otwierasz dla innych. Oni to Ty, bo naprawdę wszyscy jesteśmy jednością, a poprzez odczucie jedności tej miłości, każdy w indywidualnym tempie może odczuć tę potęgę.

Psychologia zaprzeczała temu i choć była darem poznania katakumb czarnego świata, to jednak teraz uzmysławiasz sobie, że czeka Cię droga powrotu. Wychodzi na to, że im więcej dawałeś sobie ludzkiej wiedzy i programów, którymi ta wiedza była przeniknięta, to tym więcej stworzyłeś sobie kodów, które masz w sobie teraz rozpuścić, a wiedza stała się balastem wewnętrznych przekonań i prawdami, w które uwierzyłeś.

Ukochany! Wychodzi na to, że im więcej się uczyłeś, tym więcej teraz masz wewnętrznej pracy w oczyszczeniu się z ludzkiego świata. Jest to rodzaj oczyszczenia jaki możesz sobie dać po kąpieli w szambie zgniłego świata, w którym to kąpiel dawała świat cierpienia, walki, chorób i upadku rasy Boskich Istot. Podstawą jest zobaczenie tej prawdy, a głębokie miłowanie piękna tych doświadczeń jest drogą wyjścia z urągających doświadczeń dla Twojej Boskiej istoty.

Oczyszczenie Duszy jest początkiem, bo każda choroba jako prawda o Tobie rozpoczyna się w Tobie. Uzdrowienie Duszy daje Ci uzdrowienie ciała i powrót jego pierwotnej formy, jaką opuściliśmy przyjmując dar poznania Wężowego Świata, opuszczając swoje Ciało Świetliste, a przyjmując ciało „Stwórcy”, którym ten świat śmierci nam się przedstawił.

Ukochany! Odczuj Prawdę swego własnego Serca. Proszę nie wierz mi, bo to jest Twoja nauka i godność osobistego wyboru w niej najlepszego momentu o przyjęciu prawdy o sobie. Dzielę się z Tobą tylko postrzeganiem swego serca, widzeniem nim poprzez Miłość. Przyjmij prawdę o rozdwojeniu, w którym żyłaś, bo świat postrzegania miłości umysłem człowieka nie ma nic wspólnego z postrzeganiem jej sercem, dlatego nie zrozumiesz tego umysłem człowieka. Ale możesz ten umysł przyjąć swoim sercem jako dar poznania świata istoty zniewolonej na wielekroć sposobów, a odsłaniając to serce ze starych programów zaczynasz dostrzegać jak głęboko tkwiłeś w smole piekła, w której Cię gotowano czerpiąc bezlitośnie Twoją złotą energetykę.

Teraz budzisz się w sercu i rozpoznajesz prawdziwie czym Miłość jest. Wierz już, że psychologia nią nie była, choć kochasz dar zobaczenia degradacji Ludzkiej Istoty i piękna manipulacji światów, które przybyły, aby dać Ci lekcje. Taka miłość jest prawdziwym uwolnieniem siebie, a umysł Twego serca jest doskonały i nie potrzebuje naprawczych resocjalizujących programów, dlatego czujesz się wolny, zdrowy i doskonały, bo Miłość taka jest. Ty nią Jesteś.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle