Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment książki „PTAKI Prawdziwi Mistrzowie Ziemi”

Przybył Kos radość wzmagać w ludziach. Powrócił na Ziemię w pierzastym ciele, aby swą wirtuozerią wznosić serce człowieka w jego pierwotne boskie wibracje. Przenikliwy jego śpiew to rodzaj częstotliwości rozbijający zalewy łez i cierpień, które z upodobaniem gromadzą ludzie. Potrafi Kos gwizdać w swym sanktuarium stając na wysokości, aby być słyszany. To co dociera do was, to jego uzdrawiające afirmacje, które przesyła swoim sercem, dlatego są tak skuteczne. Błogość jego melodii to powrót wirtuoza z przestrzeni boskich w strefę mroku. Głosem swym ma wam nie tylko pomóc odnaleźć pokój, ale i natchnąć na piękno w sobie. Przejawił się tu jeszcze z innego powodu, bo dźwiękiem swym tworzy przestrzeń próżni, którą zapełnić możecie nowym wigorem życia.

Odnajdźcie moc Kosa w swoich sercach, a moc ta wyzwoli w was tchnienie boskości, bo śpiew jego przenika twardą skorupę, którą wielu z was założyło. Wędrownym jest Kos gniazdownikiem, przybywa za wami w rejony miejskie, aby zadbać o przestrzenie przepełnione zgiełkiem, który tam sobie stwarzacie. Zmienia tam swą naturalną szatę, bo tak jak wy przybiera maski, abyście te maski zobaczyli również na swoich twarzach. Podróżuje do wielu krajów i choć nie zna cyrylicy, ani innego pisma, trafia bezbłędnie tam gdzie chce i tam gdzie jest potrzebny. Powrót Kosa świadczy też o wiośnie, ma pracę w otwieraniu takich przestrzeni, bo jest pojednany z naturą, czego uczy też człowieka. Podróże Kosa nie trwają długo, bo wszędzie czuje się dobrze, a wiara w to co robi daje mu spełnienie i o nic więcej się nie martwi.

Spójrzcie oczami Kosa, zobaczcie świat obfitości, wznieście się w wysoką przestrzeń i radośnie tonujcie jego dźwięk, a tak jak on poczujecie się wolni. Miłość Kosa do was wyraża się tym, że daje wam wiele przykładów jako dary nauki i nie oczekuje odwzajemnienia. W przeciwieństwie do człowieka jest bezinteresowny w roli jaką przyjął dla was, jest przykładem mistrzostwa w sobie samym.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie