Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.





NARODZENIE DZIECKA

Przesłanie z dnia 08.04.2017r.

Ukochani!

Prawda Nowego Świata jest miarą świadomości otwieraną w Twoim Sercu, a efekt wyrażenie tej świadomości jest w Twoich czynach.

Ukochani! Po uczynkach poznacie Nowy Świat Ziemi, ale chodzi o to, abyście zobaczyli go w tym wszystkim, co Was otacza, bo jednak to wszystko tworzycie własnym sercem. Może mówisz już o Nowej Ziemi, może wyglądasz wiosny nowej świadomości, może oczekujesz wielkich przemian, które nastaną na Ziemi, ale jednak dopóki oczekujesz zewnętrznej, przemiany żyjesz w starym świecie i programach, że cokolwiek nastąpi jako czas przyszły, jako zbawienie które nadejdzie.

Ukochani! Dar narodzin nowej Istoty w Nowym Świecie jest cudem tworzenia, a nie płodzenia jak to odbywało się w Starej Ziemi, w której to doświadczaliście nieprzypadkowego łączenia Was w pary monitorowanej kopulacji, aby w hodowli innych światów dać korzystne potomstwo wzbogacające jednak panów Starej Ziemi. Hybryda, której ciała doświadczaliście, miała bardzo wąskie spectrum pojmowania rzeczywistość. Byliście chronieni, aby nie dotrzeć do serca poprzez które moglibyście odczytywać niezwykłą mądrość swojej Istoty. Taka świadomość była niezwykle niebezpieczna dla twórców hodowli, bo jako Istoty niesamowicie przewyższacie właścicieli fermy, którzy przedstawiali się Wam jako „bogowie”, a ludzi używali jak króliki doświadczalne lub naiwne owieczki, które na klęczkach jak o słudzy zadowolą się okruchami z pańskiego stołu.

Ukochani! Ten świat jest zakończony. Boska Rasa Dzieci Ziemi podniosła się z kolan. Już wiemy, że jesteśmy Jednością, dlatego jest nieuchronne, że budzimy się jako cała populacja. Prawdą jest jednak, że Ty jako cząstka w autonomicznej swej nauce wybierasz jedność czarnego lub świetlistego świata jako drogę autentycznego swego wyboru.

Kochani! Dar rodzicielstwa jest świadomym płodzeniem sercem i nie ma nic wspólnego z zapłodnieniem, z którym jako człowiek utożsamialiście siebie w takim Matrixa programie. Serce Bogini – Boga w Tobie, połączone jako aspekt bliźniaczego światła swego ducha, bo w taki sposób stajecie się całością, jedną istotą, dosłownie Hermafrodytą. Było to wielką tajemnicą, bo rozdzielenie na energię żeńską i męską, na dwie płcie w nauce, dało efekt uwstecznienia i zagubienia się w poziomie nauk jakich na Ziemi doświadczają chociażby zwierzęta.

Duch ludzki przyjął doświadczenie w wielowymiarowej hybrydzie zmanipulowanej na wielu poziomach, bo wiedział, że jako Istota wielowymiarowa, odnajdzie przejścia i powróci ponownie jako wolne Dziecko Ziemi. Przyjmując swoje ciało świadomie sercem powodujesz, że ono staje się Twoim ciałem, że staje się ciałem Dziecka Ziemi którym Ty jesteś. Tak budząc się rozpoczynasz dostrzegać wielopoziomowe zapory, blokady, urządzenia zaawansowanej kosmicznej inżynierii, które miały za zadanie zatrzymać Ciebie w tym ciele, zewnętrznie wyglądającym jako niepozorne ciało człowieka. Stwarzając Nowe Dziecko, uwolnij prawdy podanych Ci programów, bo tylko wówczas odnajdujesz autonomiczną świadomość tworzenia Bogini – Boga w Tobie. Świadome rodzicielstwo Boga, którym tak się praktycznie stajesz, jest przekroczeniem programów niewolniczego świata śmierci. w którego doświadczeniu się znalazłeś.

Wyjście z tych programów jest tylko jedno i biegnie poprzez wznoszenie miłości w sercu i anulowanie programów na twardym dysku jakim można nazwać umysł oraz podświadomości. To w konsekwencji rozluźnia cały natłok zbiorowej informacji w namiocie foliowym, w którym to mieliśmy poznać świat piekła. W świecie śmierci stworzono ludziom pozór życia, ale to istoty śmierci żyły naszym kosztem wabiąc w nieskończoność Boskie Dzieci, które zapraszaliśmy płodząc je według podawanych nam programów w nisko wibracyjnej energetyce. W taki sposób utworzyliśmy hierarchie, a ciągły dopływ czystych Boskich Dzieci, dawał napęd dla utopijnego pasożytniczego świata.

Programy tego świata dbały o to, aby jak najszybciej ubezwłasnowolnić rodzących tu się Bogów, aby podać im szczepionki, uniemożliwiające połączenie się ciała z duszą lub dosłowne wywalenie tych potężnych dusz z ciałek, które w strachu jako zaprzeczeniu miłości faszerowaliście rtęcią lub aluminium. Ufając programowi systemu nie pytaliście nawet jaki jest skład tych preparatów pomagających balsamować ludzką świadomość.

Zamknięte serca nie dostrzegały prawdy, którą przyjmował umysł, że z tego czystego ciała trzeba wypędzić Szatana i tym samym wyrzec się boskości. W taki sposób zaprzeczaliście sobie, ze jesteście czystą miłością, dlatego światy, które chciały utrzymać pozory szkoły, dawały Wam na własne życzenie dalsze lekcje, jakoby dlatego, że własną wolą, oddajecie to dziecko dla nich na ofiarę. Tym samym światy barw czarnych przyjmowały, że sami wyrzekacie się swojej woli, bo swoje dziecko, inną Boską Istotę – pozbawiliście własnego wyboru, wybierając mu wierzenia rodem z horroru w śmierć i cierpienie.

Ukochani! Zejście nowej Istoty – to zejście czystego Boga. Jeśli jesteś na to gotowy, to odczuj to w sercu. Zobacz, że nie odnajdujesz w nim żadnego strachu, bo wiesz, że ono jest doskonałe, bo stworzyliście je czystą miłością. I to są uczynki, po których poznasz Nowy Świat, że on jest w Tobie, że jest wolny od zabobonów, chorób, walki, zacietrzewienia oraz iluzyjnych prawd nauki. Odczujesz, że nie przenika Cię żaden strach, a emanując taką miłością – czujesz, że to Ty tworzysz Królestwo Niebieskie, że ono zawsze było w Twoim sercu, a teraz po prostu je uzewnętrzniasz.

Znasz prawdę, że to, co wewnątrz – to na zewnątrz. Czujesz, że tą miłością przepełniasz Przestrzeń Jedności Istoty, którą jesteś wraz z całą Matką Ziemią. Budząc się Ty w takim odczuciu wiesz, że nieuchronnie budzą się wszyscy, którzy są gotowi przyjąć prawdę o miłości, którzy gotowi są rozpuścić jej plagiat w umyśle, bo to był tylko dar nauki. Świat czarnych barw dał nam przepiękne lekcje odnalezienia swojej świetlistości, kiedy to przyjmujesz teraz – znika czarne światło, bo ono istniało dopóki Ty nie świeciłeś.

Ukochani. Powrót świetlistości zależy od Ciebie, bo nowe Słońce, prawdziwe Słońce Ziemi pojawia się w Tobie, a poprzez to odbicie powraca jako utracony świat na naszym niebie. Przybycie każdego dziecka jest darem tak niezwykle potężnym, bo tylko Twoje pozwolenie na zgaszenie światła, które ono przynosi jest zatrzymaniem wielkiego rozbłysku naszej świadomości jedności miłości.

To dziecko jest darem nowej świadomości, ono zaufało Tobie, wybrało Cię jako rodzica, abyś go ustrzegł przed doświadczeniami, których ono już nie potrzebuje. Tak czyste i doskonałe przybywają Istoty na Ziemię, dlatego nie wątp w to, że ono potrzebuje chemizacji pestycydami czy egzorcyzmów rytualnych zapinających w nim śmierć i wyrzekających się boskich darów, zabobonów, że to ktoś nam coś daje. To dziecko jest życiem wiecznym – tak jak Ty, ale jeśli w sobie masz jakąkolwiek niepewność – to jest to lęk, uczucie strachu poprzez które płyną łącza czarnych programów, którymi obarczono Ciebie.

Ukochani! Nastała pora wyjścia z utopii koła wcieleń, programów przypominających koło chomika w klatce. Ten świat stworzyliśmy jako istoty stwórczego światła, dlatego tylko my sami możemy go rozpuścić. Nie dziw się ukochany napierającej jedności mocy Istot czarnego światła, które stworzyliśmy, a które teraz agresywnie warczą. One są istotami świata strachu, które zajęły wiele porzuconych ciał i żyją w wibracji jakże dalekich od miłości, dlatego lękają się czystej miłości serca, a miłość utożsamiają jako programy w których są.

Ukochany. Dziecko to Bóg. To czysta miłość, której to światło przejawia się w ciele, ale to Ty decydujesz czy rozświetlisz nim swoje serce i czy tym sercem pomożesz istocie, którą zaprosiłeś na naukę do Twego świata. Ono chce Ci pomóc, ono wyciąga do Ciebie ręce, chce przekazać Ci nauki czystej miłości jak stać się prawdziwie Matką i prawdziwym Ojcem. Zaprzeczasz tej miłości, kiedy chcesz go nafaszerować chemikaliami, uczynić brojlera krótkoterminowego w ich hodowli/owczarni. Zaprosiłeś tę istotę do swego życia, ale wybierając jako miejsce jego narodzenia przybytek, który jest umieralnią, zaprzeczasz temu, bo już na starcie obdarzasz go śmiercią i energiami cierpień, które tam płyną. Nie wątp w to, że Twój dom jest sercem miłości, jej ogniskiem, który tworzycie wraz z Matką Ziemią, a świadomie łącząc się z Matką – odnajdujesz w sobie pierwotny zew – potęgę Dziecka Ziemi.

Ukochani! Powracają na Ziemię najpotężniejsze Istoty wszechświata, bo Ziemia na ten moment stała się kluczem we fraktalu wielkiej przemiany. Przybyliśmy tu, aby poznać cień, aby zgłębić czarne światło – dające nam niespotykane emocje, które jako Świetliste Istoty przybyliśmy poznać. To poznanie daje nam prawdziwą szczepionkę, bo już teraz wiemy czym ten świat jest. Potrzebowaliśmy tego, aby poznać jako istota miłości – co miłością nie jest.

Kochając to wszystko sercem, przyjmując głęboko jako dar na poziomie światła w naszym sercu rozpuszczamy czarne światło. I tylko tak znika czarny świat i jego niezwykle realna, materialna projekcja. Jesteś tak potężny, bo to Ty zmieniasz wszechświat, a dotarcie do Twego autentycznego światła, daje Ci moc dający nowy rozbłysk we wszechświecie i powrót prawdziwy boskiej świadomości na Ziemię. Każde dziecko, które przybywa na Ziemię jest taką szansą, ale Ty ją dopełniasz uwalniając powielane programy, a czynisz to prawdziwie gdy robisz to – co czujesz sercem.

Zakończenie nauki nastąpiło. Nie wątp w to. Jednak swoją wolą decydujesz o momencie Twego wyjścia z jarzma cmentarnego świata, bo sam ten świat stworzyłeś.

Kocham Cię – Grzesiu

SZCZEPIENIE DZIECI

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT




MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju