Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment książki

„PTAKI Prawdziwi Mistrzowie Ziemi”

BOCIAN

Prawda Bociana przynosi wam nauki poprzez jego ciało, lot tego ciała i klekot, którym obdarza wasze rodziny.

Przybył Bocian z zamorskiego kraju i zwiastuje wam wiosnę, zwiastuje wam powodzenie, które utożsamiacie z jego pojawieniem. Przybywa corocznie z nowymi darami i choć nie przynosi dosłownie dla was dzieci, to jest zwiastunem nowego życia, dlatego go z dziećmi utożsamiacie. Przynosi wam promienie wiosennego słońca i zielone łąki, po których z dumą się przechadza.

Przyjmijcie Bociana w swoje serca, połączcie się z jego lotem, a rozpoczniecie tak jak on latać, wykorzystując powietrzne prądy, uczy was jak efektywnie przemierzać przestrzenie życia. Intuicja jego duszy z łatwością je odnajduje. Nauczcie się tego od Bociana zamiast podążać pod prąd życia przez ludzkie umysły, którymi mienicie się często ponad niego. Bocian odnajduje bezbłędnie swój dom, choć domem jego jest cała przestrzeń, której w pełni czuje się panem. Patrzy wnikliwie swym bystrym okiem na szczegóły życia, usuwając nadmiar “szkodników” na waszych polach i z przestrzeni waszego życia.

Pokochał Bocian rasę człowieka, nie lęka się was , dba o swe przestrzenie i pozwala wam samym oczyszczać ze szkodników przestrzenie waszego wewnętrznego świata. Bocian to autorytet wśród ptaków, dumnie wznosi szyję i kocha naturę tak bardzo, że jest z nią niezwykle połączony. Przewiduje rok urodzajny i nadmierny rozrost populacji, które są jego pokarmem. Bocian kocha równowagę, kocha harmonię, ma w sobie medytację, której uczcie się od niego, gdyż on cały jest boską medytacją życia. Cokolwiek robi skupiony jest cały w sobie, cały w tej jednej chwili. Nie rozdrapuje zmartwień, tak jak człowiek o swej obfitości, gdyż jego serce mówi mu o tym i bezbłędnie znajduje przestrzenie, które darem dla niego są.

Dary jego dla was i dla całej przyrody są ogromne. Połączcie się z nim i sami czytajcie co on naprawdę wam niesie? Czy stawia się nad wami w czymkolwiek? Jest sam przez siebie wielką harmonią z całą naturą, dba w sensie duchowym i fizycznym o jej przestrzenie. Kochajcie czystość natury, a tym samym zapraszacie w te przestrzenie Bociana, który dopełnia tą czystość i samo jego przybycie jest odbiciem i przejawem czystości waszych pól i atmosfery, a to wynika ze stanu czystości ludzi, którzy tu zamieszkują. Kiedy w ignorancji swej niszczyliście jej obraz, kalaliście Matkę Ziemię, tym samym zabijaliście Bociany, które są wielkim darem pojednania świata przyrody z wami. Wyniosłość Bociana, jego dumę, przyjmijcie jako moc szamana, czyściciela łąk i bagien z nadmiaru jadowitych stworzeń. Prawda, która płynie z serca Bociana nauczy was wiele. Otwórzcie na niego serce i przyjmijcie go w nim, a wyląduje na waszym dachu i też pokocha ten dom oraz tą miłością zaopiekuje się rodziną, którą dla niego zawsze jesteście.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKTMożesz też wpłacić darowiznę używając serwisu PayPal:


MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie

Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu