Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment książki „ZWIERZĘTA Prawdziwi Przewodnicy Ziemi”

elastyczność, zrozumienie, pokora, cierpliwość, obnażenie

Spotkanie Jaszczurki na swojej ścieżce jest dniem, w którym stajesz się gotowy do zobaczenia w sobie swej ciemnej strony życia. Jaszczurka przemyka zwinnie i chowa się w wąskie szczeliny, to rozszczelnienia w twojej świadomości, które ona przyszła ci obnażyć, pokazuje ci jak tracisz wiele energii chodząc pełen dziur i zapięć w inne światy oraz obcą ci energetykę.

Prawda kochania Jaszczurki, pomoże ci obnażyć kradzieże i wykorzystywanie ciebie przez podstępną grę, w której nieuważnie dokonałeś niekorzystnych dla ciebie wyborów. Czarne umowy, podpięcia, przysięgi, rytuały, sakramenty z piciem krwi, wszystkie działają i obowiązują, aż świadomie je pokochasz miłością serca. Są trwałe, mimo że czyniliście je w symbolice, to istoty, które wam je podsuwały były nader poważne i wasza świadomość wygląda jak plaster sera, nie jest kompletna. Tak zmanipulowani nie zauważaliście, że zabawa, w której uczestniczyliście, jest dalej obowiązująca, mimo że omijacie z daleka czarne świątynie jaszczurzego śliskiego świata.

Odnajdźcie w sercu dary Boskiego Dziecka, którymi jest miłość i jego złote światło i nim przetwórzcie czarne energie swoich doświadczeń na złote światło uwolnione z jaszczurczego światła. Jaszczurka jest boską istotą, rodziną gadów, które uczestniczą wielopoziomowo w inscenizacji. Otrzymujecie od niej na planie fizycznym cudowną pomoc naprowadzenia i moce oczyszczenia, pozwalające wyjść z nauki. Jest ona kosmicznym przybyszem i doświadcza wielopoziomowo, a w ludzkiej inscenizacji gra bardzo inteligentną istotę przynoszącą wam moce oczyszczenia i ratunek. Tak się spełnia.

Pokochajcie jej dary dla człowieka, a zrozumiecie, że pokazuje wam waszą gruboskórność, wasze wyparcie serca blokujące potężną świadomość, którą macie. Jaszczurka potrafi zrzucać skórę i tą nauką uprzytamnia człowiekowi jego możliwości zrzucenia i własnej skorupy, którą są ludzkie przekonania umysłu. Przyjęcie miłością pomocy Jaszczurki, staje się godnością, którą czynicie dla świata jaszczurzego gatunku, bo co dajecie innym to do was wraca. Istoty te opanowały Ziemię i całe spektrum nauk dla człowieka i bardzo skutecznie dały wam szereg lekcji, abyście zrozumieli, by się nie stawiać nigdy nad innymi. Doświadczając tak przestajecie tracić energie, znikają zapięcia gadzich światów nad człowiekiem i znikają czarne świątynie, w których z ochotą podążaliście na klęczkach, czując ulgę, oddając swoje boskie moce, swe złote energie dla udoju Grala. Człowiek jak wydojona krówka wychodził spełniony, że uczynił ofiarę z siebie dla pasożytujących światów.

Nie docenialiście istot żyjących obok was, deptaliście wiele istnień zwierząt dosłownie je konsumując, a wystarczyło sobie wyobrazić, że wielu z was wędruje do świata tych inteligentnych zwierząt, w których to wy stawaliście się obiadem na ich stole.

Spotykając Jaszczurkę, podziękujcie jej za tę symbolikę i pojednajcie się z tym światem, pozwalając im żyć swoim kosztem, bo sami przestajecie być pasożytem. Poczujcie, że w tym połączeniu miłością, powraca wasza autentyczna moc, powraca energia seksualna, którą zgarniano wam rytualnym kielichem. Podniesiona moc energii seksualnej daje wam podniesienie świadomości i w nowym spojrzeniu podziękujcie za nauki tych światów dla człowieka.

Miłowanie wszystkich i wszystkiego jest bramą do Nowej Ziemi i te istoty poprzez swoją odmienność przyszły was nauczyć tylko tego, kim jesteście. Jesteście miłością, a odczucie jedności w waszych sercach pokazuje wam, że jaszczurzy charakter, jaszczurza istota jest częścią was samych. Spotkanie z Jaszczurką daje wam wielką szansę zakończenia wielu tysiącleci wspólnej drogi i lekcji, którą te istoty bardzo cierpliwie wam niosły.

Pokochajcie wiele cnót waszych nauczycieli, przypatrzcie się im z miłością i przytulcie do serca. Świat Jaszczurki uczy was elastyczności, zmysłu obserwacji, wyciągania wniosków i namierzania celu z niezwykłą precyzją. Abyście w swej gruboskórności i znieczulicy serca mogli dostrzec te nauki, otrzymywaliście je bardzo boleśnie. Kochając siebie kochacie jaszczurzy świat, kochacie też czarne energie strachu i one znikają, bo były tylko brakiem miłości.

Wejdźcie ufnie w przyjaźń z Jaszczurką, przybliżcie ją do serca, a odczujecie, że pokazywała wam tylko wasze odbicie, którym emanowaliście w swych własnych zagubieniach. Różnorodność form i istot, które je przybrały przypomina wam, iż też doświadczaliście wszystkiego. Wielu z was doświadczało dosłownie jaszczurzego świata, a w obecnej nauce przybrało ciało człowieka niosąc dar pojednania waszych światów.

Tak kończy się wspólna nauka, bo odczuwacie, że Jaszczurka jest waszą siostrą, waszym bratem, że dosłownie sami jesteście nią, a ona wami. Podróż do Nowej Ziemi jest przemianą i wyprawą w głąb siebie, a robiąc tam porządki otwieracie świadomość Boskich Dzieci przybyłych tu na naukę. Jaszczurka pomagała wam w swej fizycznej formie wskazać wasze wnętrze, skupić się na sobie i odnaleźć własne piękno i świat szczęśliwości.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKTMożesz też wpłacić darowiznę używając serwisu PayPal:


MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie

Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu