Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYM SĄ NAPRAWDĘ?

Przesłanie z dnia 11 czerwca 2017r.

Ukochany! Może Twoje EGO mówi Ci, że to Twoje Dziecko i chciałbyś przywłaszczyć je sobie, robiąc z nim wszystko to, co przekodowany umysł uznał w swych przekonaniach, że jest „dobre”. Tylko Twoje EGO może przyjąć prawdę, że świat Matrixa dał Ci nad nim władzę, dlatego możesz wszystko z nim robić, co określają te stare dogmaty, dające Ci poczucie czarnej „Pieczy” nad bezbronną Istotą.

Ja jednak Ci mówię, że ono jest Miłością, dlatego jest ogólno-plemiennym dobrem, wielkim darem pomocy Matki Ziemi dla nas. Dlaczego chcesz je zmienić i przystosować do Twego chorego świata? W zamknięciu swego serca nie widzisz tego, że tak gwałcisz „swoje dziecko”.

Mówisz może, że Ono kocha bajki i o nie prosi, ale Ty go nie kochasz gdy podajesz mu truciznę, zamiast dać mu siebie i prawdziwą miłość otwartym sercem. Okłamujesz siebie, myśląc, że jak słodki cukierek – to jest zdrowy i nie zaszkodzi, bo dziecko chce. A ono zaufało Tobie – jako rodzicowi. Przybyło do Ciebie jako Twój Mistrz i Nauczyciel, a Ty chcesz je zmienić prawdami Matriksa, zamiast dać mu Miłość Sercem.

Ukochany/a! Jednak najpierw daj tę miłość sobie, a otworzy Ci się świadomość, którą myliłeś z wiedzą umysłu niosący Ci stare programy i zgubne „tradycje”, dlatego sam byłeś w zaślepieniu. Okradzenie dziecka już na starcie z jego naturalnej obrazowości, ma za zadanie zatrzymać Giganta Miłości – którym to dziecko jest. Obrazowość jest podstawą naszego tworzenia, dlatego dziecku miałeś wdrukować nie tylko podprogowe ukryte programy, ale cały świat Demonów czarnej mocy, które Ty zaprosiłeś już sam do swego życia.

Może dziwisz się dlaczego Twoje dziecko ma w nocy koszmary, dlaczego w wyniku tego potem choruje, bo jego Dusza obwieszcza Ci ten problem na jego ciele, a Ty już zapomniałeś, że Ty sam zatrułeś jego Duszę trucizną, którą podane bajki o okrutnych Demonach uczyniły spustoszenie w świadomości dziecka. Nie zdawałeś sobie sprawy, że w tak delikatnej psychice małego dziecka one zrobiły dziury, zrobiły wejścia poprzez które nocą powracają te istoty z filmowego planu. Teraz jednak są już koszmarem, który zawładnął jego świadomością, który go wpędza w głęboki strach, którym Ty sam jako dorosły już jesteś. Dlatego podane zostały Ci takie bajki, które wcale nie są lepsze od zastrzyków rtęci Matrixa, które wcale nie są lepsze od rytualnego składania z dziecka ofiary w złudnych warunkowych sakramentach dla Bestii. Prawdą jest, że wyglądało to niewinnie abyś płytkim umysłem człowieka nie zauważył tego jak wielką krzywdę wyrządzasz czystości tego dziecka, a naprawdę sobie jako Dziecku Miłości.

Kocham Cię – Grzesiu

OPOWIEŚĆ O ZNIKNIĘCIU STRACHU

ABC DZIECKA NOWEJ ZIEMI

BAJKA O ŚNIEŻYNCE

BAJKA O MAŁYM GRZESIU

ORLE PIÓRO

OPOWIEŚĆ O SZCZĘŚCIU

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle