Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ukochany/a! Jako Istota, którą jesteś – oczekuje często odpowiedzi, recept, rozwiązań, a to masz odnaleźć w sobie. Ego szuka ułatwień, wygody, bogactwa, skrótów, a jako Istota duchowa przybyłeś aby tego wszystkiego mocno doświadczyć – poznać trudy tego świata. Ego mówi Ci, że wszyscy krzywdzą Ciebie, bo zamkniętym sercem nie widzisz, że oni bardzo Ci pomagają. Pomagają Ci zobaczyć Twoje prawdziwe szare, czarne, pełne strachu oblicze. Czy jesteś w pełni gotowy, na pełną prawdę o sobie, bo już wiesz, że nie ma przypadków, że nic w Twoim życiu nie dzieje się przypadkowo.

Teraz znasz już prawdę – że nie ma przypadków. To pierwszy stopień duchowości i wielka szansa uwolnienia świata nauczycieli, bo to Ty czynisz z nich Okupantów zwyczajnie nie pracując nad sobą. A wystarczy jak tylko się pokochasz, to przestaniesz mówić – „gdyby inni ludzie się kochali” to by nie krzywdzili mnie biednego.

Kochany! Oni tylko przynoszą Ci prawdę o Tobie, bo szukasz duchowości na zewnątrz, bo myślisz w swoim EGO – UMYŚLE, że znajdziesz Miłość na zewnątrz. Po prostu zapomniałeś, że masz ją w sobie, bo Ty nią Jesteś.

Kocham Cię  – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKTMożesz też wpłacić darowiznę używając serwisu PayPal:


MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie

Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu