Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI PARĘ SŁÓW O B-17

Przekaz Serca

Ziemia dnia 15 lipca 2017r

Ukochany/a! Pragmatyzm wyedukowanego umysłu Człowieka mówi Ci – abyś poszukiwał cudownych specyfików na zewnątrz, a zapominasz, że całe uzdrowienie jest w Twoim sercu. Skąpstwo miłości danej sobie, jest obnażeniem prawdy i tym jest każda choroba, a rak dobitnym tego przesłaniem. Amigdalina jest tylko dopełnieniem tego uzdrowienia miłością, bo znasz prawdę, że każda choroba pochodzi z naszej duszy. Dlaczego więc szukasz uzdrowienia w dietetyce? Dlaczego szukasz uzdrowienia w medycynie Matrixa? Dlaczego chcesz aby to uzdrowiciel zdjął Ci Chorobę?

Powrót do natury Dzieci Ziemi jest początkiem wielkiego przebudzenia ze Świata Śmierci, w którym to niemal wszyscy uwierzyli, że zjadanie innych jest normą, a to był kanibalizm. Przeniknięci nienawiścią i agresją wynikłą z tego procederu i uwielbienia składnia ofiar dla bogów śmierci, „ludzie” Ci zieją chęcią ataku, walki i konfrontacji z każdym, kto próbuję rozświetlać nasz wspólny świat.

Ukochany! B-17 jest wielkim darem oczyszczenia Twego ciała, ale nie oczyszczając swej duszy miej świadomość, że jednak nie zaliczasz lekcji z zaniedbań jakich prawdę przyniosła Ci choroba.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu