Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM

CZY JESTEŚ BOGIEM MIŁOŚCI

Wpis z dnia 21 kwietnia 2018r.

Ukochany! Wielką praprzyczyną zastoju naszej cywilizacji w czarnym Świecie Śmierci jest zaślepiająca hipnoza jaką dało przyjęcie dogmatu, że zewnętrzna siła tworzy Nasz Świat. I to ona odpowiedzialna jest za wszystko!

Kochany! Moc Twego Serca połączonego miłością daną sobie, łączy Cię z całym Istnieniem, którego jednością jesteśmy i to daje przywrócenie sobie tworzenia, które w swym uwierzeniu oddałeś Czarnej Sile aby Ci tworzyła świat, a sam postawiłeś siebie jej uniżonym sługą, który będzie błagał o okruchu z pańskiego stołu.

Kochany! Tak uwierzyłeś w Bestię – Pana Światła Śmierci, który dal Ludziom niespotykane doświadczenia Świata Iluzji. Wkraczałeś w ten świat, chociażby wtedy, kiedy przyjmowałeś magiczne sakramenty, wprowadzające Cię w hipnozę, abyś nie dojrzał prawdy tego Kim Jesteś.

Ukochany! Budzisz się teraz. Uwalniasz z hipnotycznego snu w Twoim Duchu, dlatego przestajesz być marionetką w cyberprzestrzeni stworzonej Ci przez Gadzie Światy, którym naprawdę się oddałeś. Teraz widzisz jak proste jest oprzytomnienie, dosłownie jak pstryknięcie palcami, bo to umysł na którego projekcję nas skierowana, dawał Ci takie widzenie świata.

Ukochany/a! Naprawdę ten świat jest inny, jest niezwykle piękny, bo to Ty go stworzyłeś Miłością Serca. Teraz przywracasz tego pamięć, dlatego odradza się prawdziwa rzeczywistość widziana Twoim boskim sercem. Teraz czujesz, że agresję budziło to przyjęcie, do każdego kto śmiałby Ci zabrać okrutnego i zazdrosnego „Boga”, że była ona programami autoagresji w Tobie, a Ty miałeś zobaczyć brak miłości, z której siebie okradłeś.

Ukochany! Nie dziw się temu, że powstał świat Oświęcimia, gułagów, Pinocheta, bo to jednak Ty przyjąłeś siebie jako takiego Boga zgrozy. Teraz prosto wychodzisz z tego, kochając siebie i wszystkich, których skrzywdziłeś stając się świadomie zespoleniem z Bogiem Śmierci. Nie zauważyłeś, że gdyby ten „bóg” był miłością nie warunkowałby Ci złowieszczych rytuałów picia krwi i jedzenia mięsa brata czy innych rytualnych sakramentów.

Ukochany! Ty Jesteś Miłością i nie ma podziałów, bo to, co wewnątrz jest na zewnątrz. Taki świat stworzyliśmy jakie wibracje strasznego psychopatycznego Boga przyjęliśmy w „komunii” z nim za prawdę. Teraz się nie dziwisz, że Ziemia ociekała krwią, a Ty jak zahipnotyzowana papuga powtarzałeś slogan bóg jest miłością”!!

Ukochany! Była to jednak okrutna miłość ksenofoba pożerającego ludzi w cierpieniach, a Ziemią rządzili psychopaci, naprawdę słudzy świadomi Bestii, której dali życie, a ona im władzę i bogactwo – jako zapłatę za ujarzmienie Dzieci Ziemi.

Kochany! Miłością serca teraz możesz im podziękować, dlatego znikają z Twego snu, a Ty powracasz jako Dziecko Miłości jako świadomy kreator swego świata.

Kocham Cię – Grzegorz

NAJWIĘKSZE OSZUSTWO ZIEMI!!!

Opole dnia 9.Lipca 2017r.

Ukochany! Bogiem jesteś TY, a dopóki oddawałeś swe uwierzenie w wyimaginowaną istotę w „niebie” to oddawaną mocą tego uwielbienia Tworzyłeś jego świat zwany Matrixem, bo to On był jego fundamentem.

Kochany! Powracasz teraz jako Boska Świadomość, bo odnajdujesz Miłość w swoim sercu, dlatego nie dajesz już się zwodzić w uwielbienie Boga Czarnego Światła i jego poddańcze religie oparta na strachu i bezwzględnym posłuszeństwie Bestii. Już wiesz, że to Ty go stworzyłeś i nie potrzebujesz dalej składać mu ofiar z siebie, z pieniędzy czy nawet z własnych dzieci jako chrzestnej dziękczynnej ofierze. Miłość w sercu budzi Ci piękną świadomość i już nie pytasz z skąd mam tę mądrość, bo odnajdujesz przekaz w swoim sercu i dlatego odczuwasz już swoją doskonałość.

Śpiew ptaków, to mowa Matki Ziemi do Ciebie i wraz z miłością drzew możesz oczyścić stare przekodowania w Twoim umyśle, bo to pomaga prawdziwie dotrzeć do serca. Sam stworzyłeś potwora pożerającego Dzieci Ziemi, dlatego sam teraz możesz uwolnić dar tej nauki i przywrócić sobie świetlistość oraz energie, którymi żywiłeś Bestię. Ona miała władzę nad Tobą, tylko wtedy kiedy sam ją jej powierzyłeś, a nawet ją błagałeś, aby dała Ci cokolwiek z Twych bogactw.

Ukochany! Już się nie lękasz, że walnie w Ciebie piorun i tak bóg zazdrosny, bóg świata śmierci, zemści się, że go opuszczasz. On, żył tylko w świadomości niewolnika, którego to program wszczepili Ci konstruktorzy Twego ciała, abyś był wydajnym posługaczem, abyś nie odnalazł prawdy – Kim Jesteś?

Po jednym z spotkań w Kręgu Serca na zakończenie podeszły do mnie dwie kobiety dziękując za spotkanie, a na koniec powiedziały Z Panem Bogiem”. To było ostatnie spotkanie w Kręgu Serca, bo dopóki nie odnajdziesz pełni miłości w sobie, to to, co przynosisz dla innych może być przytłoczeniem, a nie pomocą.

Otwarcie serca to pierwszy krok, a uwolnienie postrzegania ludzkim umysłem – jest praktyką odnajdywania Prawdy swego Serca jako postrzegania Istoty Miłości, którą Ty sam jesteś. Uśmiechniesz się jak zabawne to były nauki, w których naprawdę błagałeś boga śmierci, stworzony czarny cień o bogactwa – które masz w sobie.

KOCHAM CIĘ – GRZESIU

BIBLIAKSIĘGA ŻYCIA CZY KSIĘGA ŚMIERCI?

Ziemia dnia 27 Lipca 2018r.

Ukochany! Głęboko ukochaj w swoim sercu Dar tej nauki jakim niewątpliwie Biblia dla Człowieka jest. W żaden sposób też JA nie potępiam tej księgi ale dzielę się tylko spojrzeniem wynikającym z czucia SERCA Boskiej Istoty, która uwolniła programy EGO – UMYSŁU podane Ci przez ograniczony Człowiekowi rozum przez konstruktorów ciał mylnie przyjmowanych jako Bogowie – Stwórcy i przemianowani w religiach jako Jedyny BÓG.

Ukochany! W dobie 21 wieku nie jest tajemnicą, którą da się utrzymać przed zahipnotyzowanym ludem czarnymi rytuałami wielbiącymi ŚMIEĆ i męczeństwo, że to jest czarna KSIĘGA ŚMIERCI, że naprawdę jest plagiatem EGIPSKIEJ KSIĘGI UMARŁYCH. A Ty zahipnotyzowany jej energią Demona JAHWE miałeś zobaczyć, że jest największym oszustwem wszech-czasów. A Ty szukałeś w niej zbawienia, w prawdach z przed tysiącleci. I tak się cofałeś – zamiast iść naprzód i powracałeś potem w przyjętych programach wciąż jak Syzyf aby odpracować winy i hołdować religiom opartym na cierpieniach Ziemi i jej Dzieci.

Ukochany! Nie zauważałeś, że pojawienie się tej księgi zapoczątkowało holokaust jakiego na Ziemi wcześniej nie było, bo ludzie w obronie swych SEKT (religii) i BOGA DEMONA zabijali siebie okrutnie w swoich plemionach. Nie chciałeś zobaczyć, że jest to księga umarłych, KSIĘGA ŚMIERCI, a nie życia, którym Ty Jesteś. Nie chciałeś zobaczyć, że to życie jest miłością, dlatego Demon psychopata podawał Ci czarne lekcje zabijania mordowania, składania sobie ofiar, bo tym wszystkim przeniknięta jest ta księga w jawnym teście stworzonym po to aby programować twój umysł. A Ty błagałeś go na kolanach o ochłapy – zapominając, że to Ty to wszystko tworzysz.

Kochany! Prawdziwe ocknienie daje jednak KOD BIBLII, gdzie zakodowane jest Twoje imię, nazwisko, data urodzenia i śmierci, a Ty wierzyłeś, że to jest przypadkowe. Naprawdę przyjmując Biblię jako Prawdę, zapisywałeś siebie w hologramie śmierci i wiecznych powrotów jako pokorny uniżony Sługa swego groźnego Pana, mściwego zazdrosnego, karzącego swoje „owce” nawet potopem lub zagładą miasta. Ojciec nazizmu karał nawet dzieci do siódmego pokolenia za grzechy ojców, a Ty wierzyłeś ślepo, że to jest miłość kochającego Ojca.

Ukochany! Przyjmowałeś to, bo nie kochałeś siebie, dlatego Demony ŚWIATA ŚMIECI dawały Ci takie bolesne lekcje. Teraz gdy kochasz siebie, kochasz to wszystko, dlatego znika czarny hologram ciągłego umierania i obłędnych powrotów, aby się wciąż oddawać i poślubiać BESTIĘ. Proszę Ciebie. Pokochaj głęboko sercem tę naukę, a tak przywracasz sobie oddaną moc dla tych doświadczeń i Boga JEHOWY, co władał naszym światem. Dlatego wznosi się Twoja świadomość, bo ona jednak wynika z miłości, którą możesz dać innym, gdy dajesz ją już prawdziwie sobie.

Kochany! Przyjrzyj się energiom, które może miotają jeszcze poprzez Twoje EGO, aby spalić na stosie tego, kto „krytykuje” Świętą Księgę. Jednak ja ją głęboko kocham, bo kocham siebie i wszystkie swoje doświadczenia, bo nie ma podziałów, a kochając Czarny Świat zgotowany nam przez Boga Biblii na nasze życzenie – zaliczasz i Ty te lekcje. I tak nastaje Nowa Ziemia, królestwo, które zawsze było w Tobie, ale Ty je otwierasz, kiedy decydujesz kochać siebie, bo tylko tą Miłością możesz „zbawić” ten Świat.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle