Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

NAJWIĘKSZE OSZUSTWO ZIEMI!!!

Opole dnia 9.Lipca 2017r.

Ukochany! Bogiem jesteś TY, a dopóki oddawałeś swe uwierzenie w wyimaginowaną istotę w „niebie” to oddawaną mocą tego uwielbienia Tworzyłeś jego świat zwany Matrixem, bo to On był jego fundamentem.

Kochany! Powracasz teraz jako Boska Świadomość, bo odnajdujesz Miłość w swoim sercu, dlatego nie dajesz już się zwodzić w uwielbienie Boga Czarnego Światła i jego poddańcze religie oparta na strachu i bezwzględnym posłuszeństwie Bestii. Już wiesz, że to Ty go stworzyłeś i nie potrzebujesz dalej składać mu ofiar z siebie, z pieniędzy czy nawet z własnych dzieci jako chrzestnej dziękczynnej ofierze. Miłość w sercu budzi Ci piękną świadomość i już nie pytasz z skąd mam tę mądrość, bo odnajdujesz przekaz w swoim sercu i dlatego odczuwasz już swoją doskonałość.

Śpiew ptaków, to mowa Matki Ziemi do Ciebie i wraz z miłością drzew możesz oczyścić stare przekodowania w Twoim umyśle, bo to pomaga prawdziwie dotrzeć do serca. Sam stworzyłeś potwora pożerającego Dzieci Ziemi, dlatego sam teraz możesz uwolnić dar tej nauki i przywrócić sobie świetlistość oraz energie, którymi żywiłeś Bestię. Ona miała władzę nad Tobą, tylko wtedy kiedy sam ją jej powierzyłeś, a nawet ją błagałeś, aby dała Ci cokolwiek z Twych bogactw.

Ukochany! Już się nie lękasz, że walnie w Ciebie piorun i tak bóg zazdrosny, bóg świata śmierci, zemści się, że go opuszczasz. On, żył tylko w świadomości niewolnika, którego to program wszczepili Ci konstruktorzy Twego ciała, abyś był wydajnym posługaczem, abyś nie odnalazł prawdy – Kim Jesteś?

Po jednym z spotkań w Kręgu Serca na zakończenie podeszły do mnie dwie kobiety dziękując za spotkanie, a na koniec powiedziały Z Panem Bogiem”. To było ostatnie spotkanie w Kręgu Serca, bo dopóki nie odnajdziesz pełni miłości w sobie, to to, co przynosisz dla innych może być przytłoczeniem, a nie pomocą.

Otwarcie serca to pierwszy krok, a uwolnienie postrzegania ludzkim umysłem – jest praktyką odnajdywania Prawdy swego Serca jako postrzegania Istoty Miłości, którą Ty sam jesteś. Uśmiechniesz się jak zabawne to były nauki, w których naprawdę błagałeś boga śmierci, stworzony czarny cień o bogactwa – które masz w sobie.

KOCHAM CIĘ – GRZESIU

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKTMożesz też wpłacić darowiznę używając serwisu PayPal:


MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie

Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach