Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

FRAGMENT KSIĄŻKI „ZWIERZĘTA Prawdziwi Przewodnicy Ziemi”

JENOT

aklimatyzacja, przetrwanie, tolerancja, pojednanie, niespodzianka

Prawda nauk Jenota przynosi człowiekowi niespotykane energie. Jest dziwnym przybyszem na waszej planecie, bo podobny jest do Lisa, a bliżej mu jednak do wielkiej rodziny psów. O dziwo mimo dzikiego charakteru łatwo daje się oswoić. Poluje nocą, a wszystkożerność pomaga mu przetrwać trudne chwile, nie gardzi roślinnością i owocami. Jenot przychodzi pod wasze zagrody lustruje waszą energetykę i dzikością swej natury przenika energiami pojednania, swym bogatym futrem po prostu was opatula. Nie boi się zimy, ale ma tą zdolność, że potrafi wejść w stan hibernacji, rodzaj snu zimowego i doczekać się lepszych czasów.

Pokochajcie pomoc pluszowego Jenota, a większy z tego pożytek możecie uzyskać niż z jego futra, dla którego tropicie go i strzelacie całym rokiem, nie dając mu żadnego wytchnienia. Jenot uczy was jak w niekorzystnych chwilach lepiej jest zapaść w zimowy sen i przeczekać niesprzyjającą aurę lub czas w interesach, czy karierze.

Kocha Jenot leśne knieje i trudno jest zauważalny, bo łączy w sobie lisią przebiegłość i psią zdolność oceny. Przynosi wam moc ponad czasową, po którą możesz sięgnąć w chwili kiedy dojrzejesz, to spotkasz na swojej ścieżce tego nauczyciela. Ukazuje on się niewielu, bo potrafi stać się niewidoczny, stapiając się z naturą i tego was uczy, pokazuje wiele innych zachowań.

Prosząc go o przewodnictwo odnajdziesz efektywnie swoje zmysły łowcy, myśliwego i zwiadowcy, jak i tropiciela rozpoznającego w sposób mistrzowski sytuację. Jenot przechodzi świadomie szkołę życia i w każdej jej chwili przenika go uważność i bycie w pełni w tym, co robi, tak odnajduje rozstrzygnięcia z pożytkiem dla ciebie i swojego jenociego plemienia.

Człowiek często gubił się i kierował się hura optymizmem, naukami poprzez rozumienie, a gubił czucie. Jenot ma czuły węch, doskonały wzrok, zmysł intuicji, a poprzez obserwację sytuacji odnajduje zaskakujące rozwiązania, które czyni z pożytkiem, bo wykorzystuje swoje atuty. Zna fortel, że czasem lepiej udać nieżywego, niż naprawdę doświadczyć śmierci. On zdaje sobie sprawę, w jakiej grze uczestniczy i mimo to, nie jest podszyty strachem, tak jak człowiek starego świata. Jenot czuje i jest tego pewny, że wszystko to, co się dzieje, dzieje się dla jego dobra, ufa, że natura w wielkim swym zamyśle daje doświadczenia najlepsze dla każdej istoty. Angażuje się Jenot w wiele nauk, wiele też sam kreuje dla człowieka, a odnajdując ich sens w sobie możecie łączyć się głębiej z pomocą tej istoty.

Przybył z dalekich światów i w kostiumie, w którym go spotkacie jest niepozornym zwierzęciem. Odczujcie go jednak sercem, a odnajdziecie boski przekaz z jego serca dla was, bo tak prosto możecie porozmawiać z każdym bez potrzeby uczenia się wielu języków. W Nowej Ziemi każda istota jest świadoma, że jesteście jednością i miłością daną sobie, możecie uruchomić dar wszechwiedzenia i rozmawiania z każdą istotą.

Jenot pomaga wam zmieniać energetykę Ziemi i uzmysłowić, że zmianę możecie zacząć od siebie, że nie ma innej drogi. Jenot zna wiele ścieżek, wiele leśnych dróżek, które przemierza, ale tak podróżując zawsze pamięta, aby pozostać w przestrzeni swego serca i roli, jaką przyjął w darze wspólnej ewolucji.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie