Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM

– CZY UFO SĄ ISTOTAMI?

Przekaz Serca z dnia 23 lipca 2017r

Ukochani! Przybliża się dzień wielkiego Przebudzenia. Dlatego pora przebudzić swoją świadomość i zobaczyć Prawdę świata, w którym doświadczamy przez odczucie Serca, a nie poprzez programy „umysłu niewolnika”, którym w nas stworzono. Naszą boską naturą jest czucie, bo Jesteśmy Istotami Miłości, dlatego podstawą naszego uwolnienia z programów jakimi była chociażby wiedza zapamiętywana na dysku danym nam przez naszych „Stwórców” jako umysłu człowieka jest jej rozpuszczenie. Umysł ten był też mikroprogramem dającym nam poczucie wolności ale i projekcje, poprzez które mogliśmy postrzegać swoją rzeczywistość. Dlatego tak ważne jest serce, w którym odnajdujesz postrzeganie Istoty, którą jesteś naprawdę. Odnajdujesz tu Światło Miłości, które nie dziw się, że w czarnym świecie, w który nas zwabiono – przyciąga ono wiele Demonicznych Istot chcących Cię zdyskredytować, wciągnąć Cię ponownie w nauki, mówiąc Ci wprost, że nie zaliczasz lekcji ich świata, że nie zaliczasz prawa, które w tym świecie zamiast miłości obowiązuje. Świat luster  w taki sposób postrzegany istniałby w nieskończoność i trzymał Ciebie w tym zwodniczym świecie iluzji.

Ukochany! To Ty jednak decydujesz o Przebudzeniu się z doświadczenia, które bardziej niż nauką stałą się więzieniem, bo nie kochając siebie stworzyłeś nad sobą pasożytniczy świat Istot Kosmicznych, które postawiły się ludziom „Bogami”. Znacie ich z wielu świętych ksiąg i są to wystarczające opisy a te, które były niewygodne z kanonem tworzenia nowego kultu piramidalnej sekty – zostawały wycięte. Dlatego chociażby Papież miał prawo zmiany Biblii. Światy te świadome są swego odejścia, a nie mogą nas zniszczyć, bo zniszczyły by źródło życia, którym dla nich staliśmy się dosłownie – pokarmem. Te Kosmiczne Światy podsunęły nam te religie, a teraz największy guru mówi Prawdę o Jezusie, że jest Demonem (bo to twór Kościoła, kim innym jest Joszua). Ten sam namiestnik Bestii na Ziemi nawołuje do modlitwy do Szatana. Jest to wielką pomocą aby ludzie poznali Prawdę – komu służą te światy próbujące wyjść teraz z twarzą. Jednak Ci, co mimo to podążą za Bestią – mają zobaczyć, że dokonali wyboru świadomego pozostania w ich świecie, bo mieli uszy, a nie słuchali, bo mieli oczy i nie widzieli.

Kosmiczne Światy zajęły Ziemię jak folwark i na obecną chwilę pozostały tu Istoty” Demonicznych Światów”,(tzn. nie mające Dusz). Są one rodzajem połączonej hydry grające o nasz Świat o jego zajęcie dla swoich interesów, czyhają na każdego, kto budzi intuicję, ale otwiera ją poprzez umysł lub czakry człowieka i w taki sposób wykorzystują go jako tubę dezinformacji jako transfer kodów zapinających nas do swoich programów resocjalizacyjnych dla człowieka.

Ukochani! Otrząśnięcie się z tego i dostrzeżenie Prawdy w sobie, że jak już poznaliśmy PRAWDĘ, że nie ma ponad nami Boga, to tym Bogiem jawili nam się Kosmici, którzy channelingami lub przez bliskie spotkania oferowali swoją zawsze „bezinteresowną” pomoc. A to my jesteśmy tą pomocą i jedynym ratunkiem dla siebie i Ziemi.

Przecieramy oczy z postrzegania jakie dawała nam wszczepiona świadomość będąca programem. Przyjmowaliśmy te programy i na każdym kroku wdrażaliśmy je w życie, poczynając od przedszkola, szkoły, pracy, po przez więziennictwo, a kończąc na programowym przekodowaniu odchodzącej Duszy w rytualnym okultystycznym obrzędzie pochówku, abyś nie powrócił tak świadomy.

Kochani! Nauki dla ludzkiej Istoty odchodzą, bo obnażamy ich prawdę w sobie, dostrzegając zwodniczość „Światów Ufo”,a naprawdę Demonów, które opanowały Ziemię i czerpały z naszej energetyki. Przyjęcie ich drogi byłoby tylko przejściem do może większej celi ale i do nowego zniewolenia. Prace tych Światów nad nową hybrydą Istoty Ludzkiej z tymi Światami – miało za zadanie ugruntować Prawdę, że Jesteśmy ich Dziećmi. Przypomnij sobie jak się modliłeś tak właśnie oddając siebie na wieczne używanie w cyklach uprawy, którą dla tych Światów byłeś. Miłość odczuta w Sercu jest uwolnieniem, bo jest zobaczeniem Prawdy, że te Światy Miłością nie były, bo były to tylko halucynacyjne nauki Świata Antychrysta, z których teraz się budzimy.

Kocham Cię – Grzegorz.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu