Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

GÓRA ŚLĘŻA –

Świątynia New Age czy Miejsce Przeklęte?

Przesłanie Serca z dnia 30 sierpnia 2017r.

Ukochany! Budzisz się jako Potężna Słowiańska Istota, bo budzisz się jako potomek Słowian na Ich dziedzictwie. Zaprzeczasz godności tego potężnego plemienia, gdy nie zauważasz nawiedzenia tego miejsca i żarłocznych Demonów – wabiącym Cię tu.

Kochany! Nawet kościół odrestaurowany na miejscu tego kosmicznego portalu – mówi Ci prawdę, że jest kościołem „Nawiedzenia” , a Ty nie obarczasz swojej energetyki nowymi podpięciami, kiedy dostrzegasz Prawdę Sercem – czym to miejsce jest.

Miłością Serca przestajesz już zasilać stare hologramy, w które zwabiono naszych przodków, aby pokłonili się Bogom poza sobą, a nieznanej Energii”, aby złożyli cześć, a najlepiej daniny z ofiar lub prostym uczestnictwem w pielgrzymce. Uczestniczyłeś w tym nadal w subtelny sposób zapinając się w tą zwodniczą energetykę Świata Śmierci, który mógł żyć życiem, które mu składałeś w nowożytnej podsuniętej Ci przez EGO Procesji Ezoterycznej”.

Teraz dostrzegasz prawdę – jakie światy karmiłeś, dlatego się nie dziwisz, że jednak zatrzymywałeś tak całą przemianę odchodzącej Iluzji, bo to Ona się rozrastała, bo ten czarny świat karmiłeś, bo tu wabiłeś innych, zatrzymując wielkie przebudzenie w Nowej Ziemi. Kosmiczny Portal – Harmonią Kosmosu był, bo na nasze życzenie okradał nas z wszystkiego, co odbudowywaliśmy już w sobie.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle