Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

KOMU NAPRAWDĘ POMOGŁA ZBIOROWA MEDYTACJA?

Przesłanie Serca z dnia 26 sierpnia 2017r.

Ukochany! Jesteś Prawdą Swego Serca, a kiedy przyjmujesz wierzenia innych jako prawdę własną – stajesz się Zmanipulowaną Świadomością w niewolniczym świecie, z którego jednak nie wychodzisz. Dalej tkwisz jednak w świecie, w który Ci podano, a Ty go widzisz jako projekcję rozświetlaną Ci przez Ego-świadomość.

Ukochana/y! Prawdziwy świat jest w Twoim Sercu i kierując się tam poprzez miłość do siebie dostrzegasz jednak zupełnie inną rzeczywistość. Zabawne wydają Ci się teraz – podsuwane projekcje broniącego się odchodzącego świata, abyś dał im energię poprzez zbiorową medytację przekierowaną przez iluzję Słońca i Księżyca. Nie zauważasz Śmierci, że to ona otworzyła dla Ciebie „Kosmiczny Portal”, abyś ufnie wszedł w ten kanał jak przysłowiowa „kościelna owca”, czy bardziej przysłowiowy „bezmyślny baran”.

Ukochany! Jesteś Miłością, a odnajdując ją w sobie – otwierasz w swoim sercu umysł – dosłownie Boga, bo budzi się w Tobie świadomość Doskonałej Istoty, która Jesteś, zwiastując się własnym Duchem w tym ciele człowieka, które teraz przejmujesz od świata „Stwórców”, którzy Cię „sklonowali” z zamysłem stworzenia „Super niewolnika”, aby wykorzystywać nas w swoistym recyklingu na wiele zmyślnych sposobów.

Ukochany! Budzisz się teraz i w swoim sercu możesz zdecydować, który chcesz świat zasilać. Czy ten piękny, który masz w Sercu? Czy zewnętrzny Świat Śmierci, którego kanały naiwnie Ci podsunięto, abyś się z nimi połączył? Te Światy bronią się bardzo przed odejściem, dlatego coraz subtelniej wykorzystują bezceremonialnie, każdą szansę zasilenia siebie w życiodajne energie, które czerpią z naszych Boskich Istot jako źródła, którym dla nich się staliśmy.

Ukochany! Nie dziwisz się teraz, że nie następują jeszcze znaczące zmiany, poza tymi, że portale internetowe kierują Cię na Iluzję oczekiwań, że oto Siły Światła przybędą i Cię wyzwolą.

Znasz Prawdę, że z dwóch wilków, które się ścierają, z których jeden jest czarny, a drugi biały wygra ten, którego karmisz. Zaćmienie ludzkich umysłów powodowało, że widzieliśmy odwrotnie, dlatego łatwo wpadaliśmy mistrzowsko w podawane pułapki.

Kochany/a! Teraz już masz tego świadomość, abyś mógł zdecydować o Nowym Królestwie w swoim Sercu lub dalszym składaniu danin „Czarnym Bogom” Centralnego Słońca i Światła rozświetlającej się na Ziemi Iluzji.

Kocham Cię – Grzesiu.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju