Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

JAK SKUTECZNIE UWOLNIĆ W SOBIE t.z. PROBLEM OJCA LUB MATKI.

Przesłanie Serca

Opole dnia 29.09.2017r

Ukochany! Jesteś Synem lub Córką. Jesteś Dzieckiem swoich rodziców, ale też Jesteś Dzieckiem Ziemi, dlatego masz wpływ na całą przemianę jaka się dokonuje.

Ukochany! Przyjęcie Prawdy o Miłości płynącej z serca, a nie umysłu człowieka wznosi Ciebie w Boską Świadomość i nie myl tego z wiedzą umysłu, która zaprzęgneła Cię w kody niewolniczych programów. Uwolnienie miłością Ziemskiej Matki i Ziemskiego Ojca jest Prawdą wyjścia z gniazda – Ciebie jako samodzielnego członka nowej świadomości budzącej się Planety. Kiedy zakrywasz w sobie te nieukochane doświadczenia i masz poczucie skrzywdzenia siebie przez rodzica to jednak głęboko tkwisz w doświadczeniach starej rzeczywistości pięknego ale niewolniczego świata programów człowieka – biorobota.

Ukochany! Odnajdź Miłość w swoim Sercu, do Siebie samego a odnajdujesz wówczas Miłość do Matki, do Ojca, do Istot, którzy dali Ci to wszystko czego pragnąłeś doświadczyć na Ziemi. To nie był świat miłości, bo był światem jej wielkiego plagiatu podanego niewolnikowi poprzez wszczepiony ograniczony umysł. Teraz budzisz serce świadomie, dlatego jego rezonansem odnajdujesz różnicę – czym Miłość jest naprawdę? Przyjmując te doświadczenia Miłością Serca powodujesz, że one stają się Miłością, a pokochanie prawdziwie Sercem Matki i Ojca jest milowym krokiem w Twoim Przebudzeniu. Niezwykle wzrasta Twoja świadomość jakże nieporównywalna z wiedzą umysłu z którą mylili ją ludzie.

Ukochany! Dlatego nie próbuj zrozumieć Miłości umysłem niewolnika, bo prawdziwy umysł masz w Sercu dający Ci każdą wiedzę jaką potrzebujesz. Proszę Cię – nie wierz mi, ani nie podążaj za mną, bo wystarczy tylko gdy Ukochasz głęboko Siebie – a odczujesz jak Sam/a Jesteś Doskonały/a.

Kocham Cię – Grzesiu i Kasia.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu