Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZY JESTEŚ GOTOWY DAĆ TO SOBIE?

Przesłanie Serca z dnia 20 września 2017r.

Ukochany! Uwolnienie wiary w „Bestię”Pana Ciemności nazywanego też Antychrystem, Jehową, Enkim, Szatanem, Baalem, Setem lub tysiącem innych imion, którymi „Czarny Świat” przedstawiał się ludziom – jest przejściem w uwierzenie w siebie jako Człowieka Boskie Dziecko Ziemi, którym Ty Jesteś, którym JA JESTEM.

Kochani! Przebudzenie Ziemi płynie pełnym tokiem, bo budzi się Świadomość Miłości w sercach ludzi. Ta zmiana w sobie jest wszystkim czego możesz dokonać aby prawdziwie zmienić hologram – czarnej rzeczywistości, którą Ty jako stwórcza świadomość stworzyłeś.

Ukochany! Jeśli wzdrygasz się jeszcze aby przytulić do serca Czarną świadomość Antychrysta” – głęboko w swej miłości rozpuszczając barwy, które sam stworzyłeś, to dajesz Prawdę o braku gotowości do ukochania doświadczenia, którego doświadczyć na Ziemię przybyłeś. Lękając się tego wyrażasz prawdę, że Jesteś w świecie strachu a ten strach jest „czarną barwą” zaprzeczającą Miłości. Dlatego nadal tkwisz w dualnym Świecie.

Ukochany! Pojawiłeś się w tej Przestrzeni, aby zobaczyć świat zaprzeczeń – świat śmierci zamiast życia. Zobaczyłeś „czarny hologram” imitujący miłość – a on nią nie jest. Miałeś odnaleźć ją w sobie, bo gdy już nie poszukujesz jej w „świątyniach” czarnego świata śmierci – nie oddajesz zasilających energii dla „Bestii”, którą w naukach iluzji przyjmowałeś jako Boga. A Ty Jesteś nim. Jesteś też wszystkim, dlatego możesz zdecydować o przeobrażeniu doświadczeń czarnego świata śmierci i wyjściu na powierzchnię Ziemi. Już nie potrzebujesz mu służyć jako ofiarny ironiczny „Baran”, który sam siebie składał na mszalną ofiarę i jeszcze na kolanach prosił aby Pan Ciemności od Ciebie ją przyjął.

Ukochany! Przywrócenie WIARY W SIEBIE w Człowieka, który budzi w sobie Boską Świadomość – powoduje, że odnajdujesz Prawdę w sobie, że to TY JESTEŚ BOGIEM – ale Bogiem nie dla innych – tylko BOGIEM MIŁOŚCI – Prawdziwym Dzieckiem Ziemi połączonym z jej cudowną naturą. Przywrócenie Wiary w Człowieka – jest powrotem Słowiańskich Mocy nazywanej Pogaństwem – zbezczeszczonej poprzez podane nam zewnętrzne uwierzenia zwane – RELIGIĄ.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu