Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

POLOWANIE NA ZWIERZĘTA A OBŁAWA NA LUDZI

Przesłanie Serca z dnia 18 września 2017r.

Kochani! Powracamy jako świadome Dzieci Ziemi, dlatego darem miłości naszych Serc przeprośmy naszych Braci za wieki niewoli, kanibalizmu, holokaustu, okrutnych hodowli, zabijania i cierpień. To naprawdę zgotowaliśmy sobie, bo w takim świecie szokującym budzimy się teraz, z hipnozy w której mordowaliśmy innych.

Ukochany! Może mienisz się myśliwym lub selekcjonerem i Twoje EGO daje Ci dumę z tego. Naprawdę jednak Jesteś Mordercą i nie różnisz się od selekcjonera ludzi w obozie koncentracyjnym decydującym o życiu lub pójściu na okrutną śmierć. Może to nie podoba się Tobie, może budzi agresję ego-umysłu i ciała nakarmionego cierpieniem zjedzonym wraz martwymi ciałami Twych ofiar, dla których stałeś się drapieżnikiem nie dającym im szansy, ani nawet prawa do życia.

Ukochany! Łudzisz się – jeśli myślisz, że krzywdy wyrządzone tym wspaniałym Istotom – naszym Braciom i Siostrom nie powrócą do Ciebie. Ja jednak Ci mówię, że Wszechświat da Ci to wszystko – co Ty dajesz innym. Teraz już to wszystko – czynisz świadomie!!!

Kocham Cię – Grzesiu

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle