Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZY PRZYSIĘGA NA ŚMIERĆ –

DLA UKOCHANEJ JEST MIŁOŚCIĄ?

Przesłanie Serca z dnia 3 września 2017r.

Ukochany! Wyborem własnym decydujesz czy chcesz doświadczyć spełnienia w Partnerstwie wynikającym z czystej Bezwarunkowej Miłości, czy doświadczyć jej zwodniczego plagiatu – zwanego „związkiem”, który już z samej nazwy przeczy miłości?

Ukochany! Składanie „miłości” Waszego małżeństwa na ofiarnym rytualnym ołtarzu śmierci było uczynieniem ze swojej partnerki oblubienicy Bestii, bo to naprawdę była przysięga dla „boga” rzezimieszka, który to rygorystycznymi prawami i moresem potopów oraz zagład podporządkował sobie Dzieci Ziemi aby były mu powolne, aby same przychodziły powierzając mu swoją prokreację, a potem nawet dzieci, które spłodzą w majestacie mrocznego wampiryzmu Świątyni Śmierci”.

Ukochany! Może drażni – Twoje Ego odkrywana tu Prawda, krzycząc Ci opętańczym głosem w Twojej głowie – Jak ktoś oczernia mojego „boga”?

Jednakże ten „bóg” nie istnieje, bo Demon, którego słyszałeś – opętał Świat Dzieci Ziemi, a słyszy go tylko ten, kto nie uwolnił tych podpięć, dobrowolnie powierzając się „Panu Czarnego Światła”. Jeśli istnieje on w Twoim umyśle – pokazując Ci postrzeganie Świata poprzez odwrócenie, które tak prosto się dokonuje i na które to tak łatwo w amoku religijnej hipnozy się łapaliśmy.

Ukochany! Nie dziw się, że w innych widzisz czerń oraz zło, a gdy zdasz sobie sprawę z odwrócenia nauk Świata Strachu – odnajdziesz Prawdę Serca. W ten sposób odnajdziesz Miłość, bo rozpuszczasz jej PLAGIAT, którego doświadczałeś w świecie horroru jakim to Ziemia się stała. Trupi Świat stał się prawdą doświadczeń Dzieci Ziemi, bo sami obraliśmy to doświadczenie. Nie zauważaliśmy, że uwielbienie Istoty Śmierci jest podstawą religijnych i ezoterycznych kultów wprowadzających nas w rytuały, w których to my sami błagaliśmy „Bestię” o łaskawe przyjęcie nas jako jej sługi lub ofiarnych baranków.

Ukochany! Wychodząc z tych mroków dostrzegasz Prawdę, dlaczego piękno Partnerstwa i ludzkiej rodziny zmienialiśmy na iluzję cierpienia, chorób i kłótni, które to te energie były karmą dla tej Istoty, którą to ze swoim życiodajnym Światłem tak karmiliśmy.

Kocham Cię – Grzesiu

ROZWÓD

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju