Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZY TY POTRAFISZ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ SOBIE?

Opole dnia 12.10. 2017r.

Kochani! Film ten dedykuję wszystkim Matkom, Żonom i Kobietom, które przechodzą podobne doświadczenia, które może jeszcze nie zdają sobie sprawy jakie doświadczenie ułożyła im nasza świadomość, jakich potrzebują do swego spełnienia. Ten film nie jest panaceum ani nie daje rozwiązań ani nie jest krzykiem rozpaczy, choć moje doświadczenia są trudne, a wiele kobiet powiedziało mi, że wytrzymałoby tego psychicznie. Wiele kobiet na moim miejscu wzięłoby psychotropy uspokajające lub wylądowałyby w psychiatryku. Jednak, kiedy Jesteś gotowa powiedzieć Prawdę sobie, że inni zgotowali Ci najlepsze doświadczenia – jakich potrzebowałaś i że ja sama wewnątrz siebie je rozwiązuję.

Oczywiście, że przeobrażenie doświadczeń na planie fizycznego świata jest wtórnym efektem wewnętrznej pracy i każdy kogo spotykamy miał tu do odegrania własne nauki, których potrzebował. Dlatego naprawdę daleka jestem od oceny tych wszystkich, których spotykam w tym ziemskim doświadczeniu, tych którzy bardzo mnie skrzywdzili, ale dalej nie pozwalam krzywdzić już siebie, ani moich dzieci. Film, w którym wyrażam się jest wyrażeniem mojej wewnętrznej Prawdy. Może być on wielką pomocą dla moich bliskich, którzy niekoniecznie poradzili sobie ze swoją rolą, a mało tego głęboko w niej ugrzęźli. Czuję w sercu, że prawdziwe rozwiązania nastąpiły, bo Jestem gotowa stanąć z Prawdą swego Serca.

Ukochana! Może jesteś jedną z tych kobiet, które nie umieją jeszcze powiedzieć sobie Prawdy? Może ten film pomoże też i Tobie? Nie ważne czy jesteś mężczyzną czy kobietą, bo ważne, że odnajdujesz siebie i umiesz już wyrazić się – czego ja jednak uczyłam się boleśnie długo.

Katarzyna Kielar

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu