Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

KLEPSYDRA PRZEMIANY CZASÓW

KLEPSYDRA PRZEMIANYWRAŻENIA UCZESTNIKÓW

Spotkanie z Naturą w Żyrardowie

Nie często mam okazję przebywać pośród osób o podobnych zainteresowaniach, więc z tym większą radością, jeśli mam możliwość, biorę udział w takim spotkaniu. Są one bardzo potrzebne, rodzi się na nich jeszcze większa otwartość, serca na innych, którzy są mną samym. a więc okrywam  jeszcze bardziej to, co jest we mnie i dużo łatwiej to następuje we mnie.

Forma spotkania również bardzo mi się odpowiada, każdy może się wypowiadać bez skrępowania swoje odczucia. Uczy się wyrażać siebie  i robi to autentycznie. Jestem wdzięczny Grzesiowi za jego postawę wielkiej pokory i skromności, co bardzo tak czuję pomaga innym w pokonywaniu czy rozpuszczaniu własnych barier.

Kocham Was – Władek Gułycz

Odczuwam dużo zmian, przemian energetycznych, procesów uwalniania zmęczenia, manifestacji bólu w ciele fizycznym. Początkowo rozdrażnienia, irytacja ale teraz integracja, akceptacja, a co za tym idzie , spokój, lekkość wewnętrznej przemiany, oczyszczenia na lepsze wzrost poczucia siebie i pewności siebie, harmonii. Wspaniały czas w kręgu wspaniałych Istot na różnych poziomach rozwoju. Brak presji, oceniania co sprzyja Przestrzeni Serca.

Serduszko

Kochani! Wdzięcznym sercem dziękuję za wspaniałą pracę, za miłość, za serce, za pomoc nieocenioną w przypominaniu sobie KIM JESTEŚMY.

Kocham Was  – Maja

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie