Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment niewydanej książki dla większych i mniejszych Dzieci.

CZYM JEST SERCE?

Ukochane Dziecko! Jesteś Istotą miłości, a Twoim centrum jest serce w którym masz wszystkie dary i talenty świata. To Ty decydujesz, które skarby najpierw chcesz rozpakować i obdarować nimi siebie i innych. Pojawiłeś się w tym świecie i w rodzinie, którą sam wybrałeś na naukę. Twoja dusza, to miłość, dlatego kiedy kochasz serduszkiem wszystko, stajesz się wielką Istotą Miłości.

Twoje serce jest jak słoneczko i możesz je zasnuć chmurami, kiedy płaczesz lub się smucisz, ale kiedy uśmiechasz się to serce tryska radością, to tym słoneczkiem miłości obdarowujesz siebie i wszystkich wokół. W taki sposób poprzez swoje serce stajesz się stwórcą świata, mimo że przybyłeś do nas jako maleńkie dziecko.

Kierując się na miłość w serduszku, możesz wpływać też na zdarzenia wokół Ciebie, bo kiedy kochasz tym sercem, od innych powraca również piękne ciepłe słoneczko miłości. Inni ludzie zaczynają być mili, mimo że niektórzy mieli chmurki, chociaż są dorośli. Jednak pomimo, że jesteś jeszcze dzieckiem to Twoje serce jest wielkie i potrafisz czynić nim prawdziwe cuda.

Spróbuj, chociażby w czasie niepogody lub w zaciszu domu, jak łatwo możesz spowodować radosną słoneczną atmosferę. Zaobserwuj, że radosne promyki z Twego serca powodują zmiany i wszyscy odczują, że robi się miło i ciepło. Do tego służy serce.

Tak poznałeś wielką tajemnicę, jak ono jest ważne, bo to w tym sercu możesz stworzyć tak wiele miłości i obdarować tą miłością cały świat, aby zniknęły wszystkie smutne zdarzenia, przykrości którymi obdarowują się ludzie, którzy nie kochają serca. Oni po prostu zapomnieli o prawdziwej miłości w sercu i to, że naprawdę warto w tym sercu zamieszkać.

Kocham Cię.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie