Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

DLACZEGO ODESZŁO JAM JEST?

Przesłanie Serca z dnia 28.11.2017r.

Kochany! Czyż jest zło i dobro?… Na pewno jednak są doświadczenia, który Ty masz pokochać w ziemskiej swej wędrówce. Czy podoba się Twemu ego czy też nie, bo inaczej nie wychodzisz z tego świata – snu w świecie strachu i doświadczaniu ciągłego umierania zgodnie z kanonami podawanych Ci religii opartych na cierpieniach.

Kochany! Otwiera się Nowy Świat, Nowa Ziemia, Nowa Świadomość, dlatego odchodzą stare słowa dające przejścia =jednak przez Stary Świat okrutnego Boga Biblii. Rzekł On do swoich niewolników «Jam jest Bóg Wszechmogący. Służ Mi i bądź nieskazitelny> .

Nie mówię Ci też czy to jest dobra droga, nie krytykuję, nie twierdzę czy to najlepsze przejście, bo to Ty masz zdecydować i poczuć, że jesteś jedynym kreatorem swojej rzeczywistości. Oddając siebie duchem i ciałem w uwierzenie siły ponad siebie sam uczyniłeś z siebie uniżonego sługę i swoim wyborem, oddaną kreacją karmisz Bestię, zasilasz świat Antychrysta.

Kochany! Może „uwielbienie” do San Germena zaślepiła Ci jasnopostrzeganie ale to Ty masz dostrzec, że to była tylko iluzja miłości odczuwana w umyśle i podawanych programach EGO. Może masz boleśnie się nauczyć, że święte księgi czy złote księgi nie istnieją, bo jedyna Prawda której poszukujesz – jest w Twoim własnym Sercu, bo inaczej się cofasz o tysiąclecia lub do świata Reptilian których on przedstawicielem jest.

Jam Jest to słowa ale słowo to Bóg dlatego Ty nadajesz naprawdę słowom siłę-moc. Jednak jeśli przyjmujesz nieuważnie pomoc podaną przez naszych „stwórców” Reptilian – nie wychodzisz z ich świata strachu, nie rozświetlasz fałszywej kopuły nieba, nie odsłaniasz Słońca prawdziwego w swoim sercu. Gadzim Istotom dziękujemy za piękno doznań w starym Świecie Śmierci i budzimy się wolni od ich darów i prawd podawanych tak, abyśmy nigdy z niego nie wyszli. Dlatego miast dostrajać te słowa do nowych wibracji, wielokroć je oczyszczać, może łatwiej znaleźć własne.

Ja upraszczam i w odczuwaniu Jedności Miłości używam wibracji i słów JA JESTEM, a Ty możesz to poczuć swoim sercem – prawdę tego uproszczenia, ułatwiającego jednak oczyszczenie starych ścieżek i wielkiego daru pomocy jaką Jam Jest było dla nas dotąd.

Ukochany/a Ja to Bóg, Jestem to Istnienie. Tak odczuwam budzenie w sobie tego Kim Jestem – bo jestem Miłością, a Ty możesz sam zdecydować.

Kocham Cię – Grzesiu

WRAŻENIA UCZESTNIKÓW  SPOTKANIA

Jesteście najlepszymi przyjaciółmi i nauczycielami MIŁOŚCI. DZIĘKUJĘ WAMKrąg, to potężna moc przemiany we mnie. Czułam bardzo. Inaczej teraz wszystko widzę. Rozmowy też były pomocą. Odzyskuję radość i wiarę w siebie.  Ewa

Jestem wdzięczna z całego serduszka za to spotkanie, przepływy miłości umacniają się we mnie. Wibracje, które czuję – otwieram coraz bardziej serce i je oczyszczam. Jeszcze raz dziękuję za wspólne spotkanie cudownych serc. Sylwia

Odebrałem spotkanie pozytywnie. Warto było przyjść i poznać ludzi podobnych sobie. Grześ pokazał jak wydostać się z naszego Matriksa. Poczułem, że razem wszyscy obecni połączyliśmy się i z pomocą Grześka przeskoczyliśmy na chwałę Miłości Serca na wyższy wymiar. Teraz czeka zagadka? Czy w tym wymiarze wyższym czeka nowy Matriks i że musimy postępować jeszcze raz wydostać się miłością serca na piąty wymiar.

Tadeusz z Londynu.

Czuję bardzo pozytywną atmosferę, ale poczułem, że nie daję sobie jeszcze miłości. Dużo pracy do wykonania, żeby poczuć pokochanie siebie sercem. Umysł nie pozwala mi w pełni być w ciszy, wiele sobie uświadamiam. Ale Grzegorz cudownie przełożył, dzielił się z nami prostotą serca – odczuciami, które są dla nas bardzo pomocne. Na ognisku poczułem jednak wiele starych energii, strachu lęki, obawy. Wiele rzeczy mi napierało, a ja przyjmuję miłością serca – uwalniam.

Łukasz

Moje odczucia ze spotkania oceniam pozytywnie. Serce reaguje ale jeszcze dużo mam do zrobienia, oczyszczenia, ale jest coraz lepiej. Kocham wszystkich bez wyjątku i w miłości serca pozdrawiam.  Celina

Spotkanie dało mi dużo siłę miłości, otwarcie na życie i wiarę w ludzi.

Asia Zielińska

Na spotkaniu czułam się cały czas dobrze, mimo, że nie udawało mi się łatwo rozmawiać z każdym z uczestników. Nawiązuję rozmowę gdy wcześnie uda mi się nawiązać kontakt wzrokowy z kimś, a tu spotkałam się częściej z błyskawicznym odwracaniem wzroku w momencie „uchwycenia” spojrzenia. Chodzi mi o rozmowy na luzie. Marzy mi się aby każdy z każdym w każdym momencie spotkania takie rozmowy mógł odbywać.

Kocham Was, kocham wszystkich.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie