Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

KLEPSYDRA PRZEMIANY „CZASÓW”

Fragment „Spotkania z Naturą” w Żyrardowie

Kochany/a ! Dzielę się Prawdą Serca, ale pamiętaj, że jest ona tylko odczuciem mego serca, a Ty masz w swoim sercu własną prawdę. To jest jedyna droga jaką warto szukać, jedyny „Zbawiciel”, którym Ty Jesteś sam. Tu poczujesz jak potężną Jesteś Świadomością, że naprawdę masz wszystko w sobie, że tylko w podawanych Ci programach mogłeś uwierzyć w „Świat Iluzji” – dosłowny hipnotyczny sen Naszego Ducha.

Ja Jestem – to Bóg w Tobie, bo to Ty nadajesz moc słowom i myślom, ale teraz przywracasz sobie jednak Kreację oddaną w doświadczeniu dla czarnego świata, dla czarnego krwawego boga, którego w tej zabawie przyjąłeś jako swego „Pana”. Teraz jesteś wolny, bo otwiera się tego świadomość i możesz wybrać, realizowanie siebie w Nowej Ziemi lub odejście z niej do krwawej Bestii, której okrucieństwo, zazdrość, żądzę władzy, przyjąłeś jako miłość. Teraz już czujesz, że Ty nią Jesteś i powrotem jej kreacji, którą sobie przywracasz, przypominasz utracone dziedzictwo autentycznego Dziecka Ziemi.

Klepsydra ta jest zobrazowaniem kierunku pracy budzących się Dzieci Ziemi, a to prowadzi do odsłony prawdziwej rzeczywistości w jakiej się znaleźliśmy.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie