Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment niewydanej książki

„ABC DZIECKA NOWEJ ZIEMI”

Ukochani! Jest wiele słów, które mają tajemniczą moc i można nazwać je magicznymi. Takie słowa otwierają wiele drzwi, rozpuszczają trudności i powodują, że również Ty jako małe dziecko, możesz tworzyć potężne zmiany w swoim domu, w przedszkolu, szkole czy na podwórku. Wypróbuj osobiście te słowa i zobacz jak działają, kiedy Ty je używasz.

Najpierw spróbuj na mamie, tatusiu, rodzinie, a potem na wszystkich innych. Znasz te słowa. To proszę, przepraszam, dziękuję, a najpotężniejsze z nich, to słowo Kocham Cię. Nie zastanawiaj się używać ich często, bo są to słowa, które wypływają z miłości serca, dlatego mają słoneczną magię miłości rozpuszczania smutku – nawet w dorosłych.

Zresztą spróbuj. Podejdź i powiedz, że kochasz osobę, która się smuci, a zobaczysz jak bardzo się uśmiechnie i rozpuści ciężary zmartwień, które dźwiga. Wielu dorosłych zapomina o miłości, o dziecięcej radości w serduszku, a swoje serce zaciemniają zmartwieniami, o pieniądze, pracę, pogodę, zamiast rozchmurzyć się tak jak dziecko potrafi najprościej, a wtedy świat staje się radosny.

Wiele dzieci, a również dorosłych zapomniało, jak sercem używać tych magicznych słówek i zamiast tego rozpoczęli używać czarnych słów, którymi okropnie obdarowują siebie wzajemnie. W taki sposób zapomnieli o miłości i słonecznej magii w swoim sercu, że to, co dają w każdym słowie, to zawsze też do nich powraca.

Może ich rodzice nie powiedzieli im tego, ale ja jednak mówię Ci o tym, co i tak już wiesz w mądrości swego serca, bo wystarczy tylko, że nie zapominasz o potędze miłości dziecięcego słonecznego serduszka. W taki sposób radosne staje się życie, nie tylko Twoje, bo cały dom napełniasz słońcem miłości, i tak odwdzięczasz się rodzicom za ich miłość do Ciebie. Kocham Cię.

 

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie