Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

 Fragment książki „ABC DZIECKA NOWEJ ZIEMI”

DO RODZICÓW

Biorąc do ręki tę książkę – zastanawiasz się, czy jest ona dobra dla Twego ukochanego Dziecka. Może rozważasz czy Twoja córeczka – synek to zrozumie i czy nie jest za wcześnie na tak poważne rozmowy?

Zatrzymaj się chwilę i odczuj swoje serce, bo masz je równie wspaniałe jak Twój synek czy Twoja córeczka. Zapewniam Cię, że to Dziecko szybciej zrozumie prawdy Miłości zawarte w tych przypowieściach niż się spodziewasz. Ono swoje serce nie ma zasnute ludzką wiedzą i prawdami, którymi obarczyłeś siebie. Uwolnij je wszystkie, bo są to tylko wierzenia w prawdy, które Ci podano, a jeśli kochasz naprawdę swoje dziecko, pozwól mu dokonać takich wyborów samemu.

Zaufaj mądrości w jego czystym sercu, bo to dziecko odczuje wartości, które są w tych niezwykłych tekstach pisanych czystą wibracją miłości serca. Popatrz na siebie, bo nie ma potrzeby kopiować starego świata i obarczać nim dziecka, a warto uwolnić stare wierzenia, jeśli się nimi obarczyłeś.

Ta książka bardzo Ci w tym pomoże, bo czytając ją córeczce lub synkowi, po prostu odnajdziesz też dziecko w sobie. A to jest warte wszystkich Królestw Świata, dlatego śmiało ją możesz mu podarować, a najlepiej wspólnie przeczytać sercem. Kocham Cię.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie