Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O SUPER PROGRAMIE

ŚWIATA MATRIXA

Przesłanie Serca

z dnia 10.12.2017r.

Ukochany! Nie zapominaj o tym, że jako Człowiek stworzeni zostaliśmy, wręcz sklonowani jak Owca Dolly, przez Gadzi Świat, który pojawił się na Ziemi i przedstawił się stworzonym Małpo-podobnym Istotom jako „Bogowie”, jako Elohim, co jest liczbą mnogą. Ta Istota już z samego zamysłu była programem i skrzyżowaniem DNA wielu kosmicznych światów.

I tak staliśmy się mini programem – Biorobotem z programem poddańczego uniżenia dla swego „pana” „zbawiciela” lub „stwórcy”. Owieczką, która uwielbieniem swego „Stwórcy” miała oddawać swe życiodajne energie, aby ten ubogi pasożytniczy czarny kosmiczny świat mógł żyć naszym jednak kosztem.

Kochany! Podana Ci Kronika Akaszy jest programującą Cię biblioteką – jednak dalej zatrzymującą Cię w tym starym świecie. Potrzebna była, abyś z nią świadomie lub nieświadomie się łączył i żył zgodnie z jej programem, nośnikami sterujących kodów, tak abyś nigdy nie wyszedł poza obręb „Owczarni”, w której hodowały nas te pasożytnicze kosmiczne – demoniczne światy. Tylko dla podanego umysły posługacza wydawały się super inteligencją. Naprawdę jednak to My oddaliśmy im swoją wielkość i tworzenie, kreacje, bo uwierzyliśmy w Stwórcę poza sobą i poprzez nich tworzyliśmy ich świat więzienia dla siebie.

Kochany! Abyś mógł zaistnieć w mini programie, jakim było połączenie Twego ciała i duszy – potrzebny był globalny program, na który miałeś się sam kierować. I tym była otaczająca nas globalna świadomość zbiorowa, dosłowny zapis całego świata Matriksa. Potem umierałeś, a Twoją duszę miksowano, abyś podążał od nowa i pracował na żyjących Twoim kosztem prawdziwych „Panów„ – właścicieli hodowli pozyskujących z nas „złote runo”.

Budząc się teraz Miłością Serca, możesz dostrzec, że wszystkie zapisy prawdziwej swojej nieskończoności masz w sobie, że podana Ci obszerna ta pamięć – miała Cię zatrzymać w zewnętrznym świecie cudownej, ale jednak czarnej rzeczywistości. I tak stałeś się źródłem życia dla tego świata, który nie mógł Cię zniszczyć całkowicie, bo zniszczyłby siebie, zniszczyłby świat cienia, który my sami stworzyliśmy.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle