Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment książki:

ZWIERZĘTA Prawdziwi Przewodnicy Ziemi”

oratorstwo, uwolnienie, przewodnictwo, uwierzenie, przenikliwość

Pojawia się o zmroku, a kiedy wstajecie, ona już śpi spełniona, czasem bardzo blisko waszego nosa. Nie zauważacie jej, zaprzężeni w kieracie swoich ludzkich spraw, które was całkowicie pochłaniają falami stresów.

Kuna obrazuje wam waszych sąsiadów i was samych, bo, mimo że mieszkacie przez ścianę, to się nie znacie i nic o sobie nie potrzebujecie wiedzieć. Znieczulica, w jaką zapędził się człowiek powodowała, że nie dostrzegaliście pomocy, jaką Kuna wam niosła. Podgryzała wam kable w waszych samochodach, pokazując straty energii, obnażając przywiązania do bezdusznych maszyn, a nie zauważaliście, że tuż obok was pracuje dla was wasza siostra oratorka.

Przynosi Kuna lustrzany świat i przekornym życiem obrazuje doświadczenia człowieka, przenikając was zrozumieniem i wychodzeniem z ukrycia. Kuna wychodzi ze swojej kryjówki, z której was obserwuje, patrzy jak sobie radzicie, potem oczyszcza teren i ludzkie śmietniki, czy nadmiernie rozpleniające się szczury. Istota zwana Kuną pozwalała nie raz się udomowić, bo kocha zaprzyjaźniać się z człowiekiem mimo jego braku wzajemności. Przynosi energie pojednania i spojrzenia z pozycji obserwatora, tak jak czyni to ona, obierając potem najlepsze decyzje.

Człowiek nie raz pochopnie działał, potem boleśnie się gubił, bo nie korzystał ze swej wewnętrznej mądrości i z medytacji, której Kuny życie pełnym jest wyrażeniem. Gromadzi Kuna zapasy na wzór człowieka, aby w mroźne zimy nie umrzeć z głodu. Mieliście Kunę za szkodnika, taką przypięliście jej łatkę, a nie zauważaliście, iż wszystko w naturze jest wielką boską harmonią, lecz często dopóki, aż człowiek położył na to rękę. Kuna przetwarza wiele energii, oznacza teren, na którym pracuje, a wybrana jako przewodnik, skutecznie cię poprowadzi.

Połącz się z Kuną, poproś ją o przewodnictwo, a czasem ona sama przyjdzie do ciebie i zobaczysz ją oczyma duszy, może we śnie, albo rzeczywiście spotkasz ją nie przypadkiem w zielonym plenerze. Podąż za nią, ona poprowadzi cię przez noc, w której jesteś, poprzez czarne energie, które utrudniają ci widzenie. Kuna wybierze najlepszy moment, bo zna przejścia, a w chwilach niebezpieczeństw, nauczy cię, jak stać się niewidocznym. Jest mistrzynią kamuflażu i pokonywania najbardziej trudnych przeszkód. Potrafi wspiąć się po ścianie i ty przejdziesz za nią, bo uwierzysz i zrozumiesz, że dokonasz wszystkiego właśnie, dlatego że uwierzyłaś/eś.

Kuna odnawia tą moc uwierzenia w tobie i przez mroczne energie zasnuwające twój świat, twoje serce, pomaga ci odnaleźć złote światło źródła w tobie. Kuna jest wysłanniczką źródła, ma jego niespotykane moce, a ty jako człowiek ignorant, miałeś ją dotąd za szkodliwą. Przewodnik, którym Kuna może być dla ciebie jest wielkim darem Gai, a jako człowiek, nieraz mówiłeś i klasyfikowałeś ją jako szkodnika.

Mówiliście, że kochacie Ziemię, a zabijaliście jej dzieci nazywając je gryzoniami czyniącymi szkody, bo zapominaliście, że każda istota jest tak samo ważna w wielkiej inscenizacji nauk, w których uczestniczycie.

Powraca Kuna do waszego serca i zaczyna być waszą przyjaciółką, pomocą, bo już nie potrzebna jest wam nauka szkodnictwa, w której jako rasa, bardzo zagubiliście siebie. Budzicie się, przenika was miłość do siebie i Kuna wychodzi wam naprzeciw w waszym wieczornym spacerze, już nie musi się kryć przed ludzkim wzrokiem, osądami, czy pomówieniami, dlatego że rozpoczęliście kochać siebie. Do tego prowadziła jej nauka.

UWAGA: Jest zaproszenie na Wiosenne spotkanie z Autorem w marcu. Tym razem zaproszenie jest z okolic Krakowa. Szczegóły już w wkrótce na stronie.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim