Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 17.06.2014 r.

Ukochani! Nastała Nowa Era bezczasowa, wolna od schematów, starych przekazów manipulujących Rasą Ludzką. Dotarliśmy do nowego etapu, w którym sami swym sercem układamy na nowo swą rzeczywistość i oczyszczamy prawdy – przyjmując je jako prawdę swego serca.


Kochany! Teraz tak możesz uczynić z czakramem wawelskim oddając starą wiedzę i sam swym sercem zgłębić tę tajemnicę. Poczuć. Wielka mistyfikacja manipulująca populacją człowieka, próbowała nas zamknąć w doświadczeniach, za którymi złudnie miałeś podążać. Czakramy Ziemi istniały w jej boskiej energetyce, ale poprzez świat władający Ziemią – zostały zablokowane i przejęte zostały linie transferu energii z Istoty Ziemi, jej drenażu przez inne cywilizacje, które spijały siły życiodajne tej planety, ciała kobiety, naszej matki, aby nie mogła się podnieść, abyśmy jako jej dzieci wraz z nią i przy jej pomocy nie wznieśli się.

Siły istot demonicznych – kosmicznych światy przetworzyły jej energetykę stawiając w tych miejscach kościoły i inne rodzaje świątyń jako moc demoniczną celebrującą rytuały, gdzie naszą mocą serc uczestniczyliśmy w kanibalizmie i wampiryzmie. Powodowaliśmy zatruwanie Naszej Matki. Zamiast miłości z naszych serc, płynęły ciężkie energie odcinające nas od Natury, od wyrażenia się przez pogaństwo, to wszystko w skuteczny sposób odcinało nas od przepływów Ziemi, od obfitości, w zamian której podawano nam energie finansów z jego magią oślepiającą ludzi wszechwidzącym okiem.

Ukochany! Pora nazwać wszystko to, co nie zostało jeszcze nazwane, odkryć te karty, które nie zostały odkryte w końcowej nauce, w jakiej nasza populacja doświadczająca człowieczeństwa jest.
Przyjrzyj się Ziemi, przyjrzyj się jak jest piękna i jak jej energetyka wzmaga nas bez potrzeby satanistycznych rytuałów picia krwi naszego brata i wznoszenia z niego ofiar w postaci swej energetyki i  swych dzieci, które mu powierzano.

Ukochani! Prawda czakramu wawelskiego zatrwoży was, bo demoniczna moc tego miejsca miała was wysysać, a urządzenia energetyczne istot innych wymiarów stwarzały wrażenie przepływu energii. Kierowano nas na to i przy nie otwartych sercach, droga transferu spływała z ludzi do energetycznych sieci, stanowiących pobór energii z całej niemal populacji Boskich Istot Dzieci Ziemi. Wmawiano ludziom, że Ziemia tak jak ludzie ma czakry.

To prawda, czyniono w niej sztuczną energetykę i otwierano miejsca pomagające odprowadzać jej energię i siłę życiową jej dzieci w kosmos. Zachwycaliście się odczuciami, mierzyliście te pola. Czuliście że wirują energetyką w ciałach, odczuwaliście przyjemny powiew, a nie widzieliście ułudy, że to wszystko jest częścią wielkiego niskowibracyjnego planu Matrixa, odsysającego z całej populacji i Ziemi, wszystko te skarby. To złote światło Boskich Istot, które zbierano na różne sposoby, począwszy od kościołów, centrów handlowych, pasaży, pomników wybudowanych jako rodzaje dojarni populacji dla Ziemi. Przyzwyczailiście się do tych udojów, cieszyliście się nawet, że złożyliście ofiarę i czuliście się dobrze w tym udoju, bo zostaliście od niego uzależnieni, od ograbiania narkotycznego, którego amokiem was przenikano.

Powróćmy do czakramów i w połączeniu z Ziemią, z jej sercem jako Boskie Istoty odczujcie, że przetwarzacie jej starą energetykę na boską. Ziemia stała się w pełni Istotą Boską i jako taka wraz z waszymi sercami, przetwarza te dary, tak jak wy przetwarzacie swoje czakry na boskie przepływy w swoich ciałach. Uczynić to możecie w jeden sposób, poprzez serce, które jest doskonałe i które może wszystko. To serce z łatwością odczuje fałsz jaki bije z czakramu wawelskiego, a połączenie się w miłości z tym miejscem, z łatwością powoduje, że on przestaje istnieć.

Odczujecie go teraz, jak szybko to zmienia się, jak moc tego miejsca zgasła, bo przetworzyliście demoniczny kult tego miejsca i obnażyliście prawdę o wysysaniu was przez urządzenia wpięte do takich miejsc i oplatające liniami przepływów na całej planecie. Ziemia wznosi się, a wraz z jej wibracjami znikają takie miejsca i przestają płynąć przepływy w kanałach energetyki innych światów narzucone waszej Matce oraz waszym ciałom w postaci czakr, jako systemu do waszego łatwego udoju, a na który to, byliście kierowani, chociażby w medytacjach kierujących na pracę z nimi.

Ukochany! Pokochaj świadomość uwolnienia prawdy iluzji czakramu wawelskiego, jako „świętego miejsca” Ziemi, a który był rdzawym gwoździem wbitym w jej energetykę, aby cierpiała, aby można było ją spijać, a ona sama, aby tworzyła zatrutą krew, którą cieszyliście się jako roponośnymi pokładami.

Uwolnienie czakramu wawelskiego odczuj sam, swoimi sercami zobaczcie jak zmienia się energetyka, a przenikanie tego miejsca miłością, pomaga zabliźnić rany, które przez tyle wieków rozdrapywali ludzie, zamiast prosto kochać siebie.
Nowy Świat to miłość, dlatego nie szukaj go na zewnątrz. On jest w sercu każdego, a kochając siebie otwierasz przepływ najpotężniejszego czakramu jaki istnieje na Ziemi.

Kochany! To Boskie Serce. Ma je każdy i każdy może je uruchomić decyzją w teraz. Posługiwanie się nim to dar przypomnienia, to rekonwalescencja, odnowienie zapomnianego daru.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju