Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Fragment książki

„ZWIERZĘTA PRAWDZIWI PRZEWODNICY ZIEMI”

KOT

Magnetyzm, szamanizm, uzdrawianie, obecność, przetwarzanie

Ukochani. Dar istoty Kota w waszych domach niewielu z was docenia wielkość tego gościa, tego domownika. Pradawny szaman, którym on jest to mag i czarodziejski pomocnik, opiekun waszego domowego ogniska. On nie piętnuje tak jak człowiek życia ziemskiego, ale opiekuje się wami bezwarunkowo, za jakąkolwiek miskę pożywienia jest wam bardzo wdzięczny i nie zauważacie, że jakże często oddaje nawet za was życie.

Jest panem samego siebie, kocha swą niezależność i lubi chodzić własnymi ścieżkami. Uczy was duchowości poprzez swój styl życia, a jako prawdziwy mistrz samego siebie, asekuruje was w zagubieniach i oporności na duchowość, której nie czuliście, a próbowaliście ją ogarnąć umysłem. Kot posługuje się świadomością serca, ma w niej zapisaną całą wiedzę, jaka potrzebna mu jest do tej odpowiedzialnej roli piastowanej w waszych domach, gdzie przeprowadza was w magię duchowego świata.

Jest unikalnym łącznikiem między światami, wymiarami, między cieniem i światłem. On zna te tajemnice, a w niepozornej roli i kostiumie przytulnego futerka przynosi wam nauki bezcenne w ludzkich zagubieniach, jakich przez tysiące tysięcy lat doświadczaliście. Stał się waszym domownikiem, abyście z bliska przyjrzeli się jego naukom, gdzie swoim przykładem pokazuje wam styl innego życia.

Kot jest medytacją każdej chwili, w której jest obecny każdą komórką ciała i każdym wąsikiem. On nie trwoni zbędnie energii na to wszystko, w czym zapędził się człowiek, szukając swego szczęścia w dobrach materialnych. Kot czuje, że ma wszystko, że jest w pełni szczęśliwy, że w żaden sposób nie można go wybić z obecności i życia obecną ciszą, dlatego żyje rzeczywiście, bo żyje w teraz. Przynosi Kot prawdę wyrażoną swymi wibracjami, to moce uzdrowiciela, bo świadomie oczyszcza wibracje w waszym otoczeniu przetwarzając najcięższe energie w waszej energetyce. Jest drapieżną istotą, taką przyjął rolę, ale miłości w sobie ma tyle, że możecie się uczyć jego delikatności, czułości, wdzięczności, jaka go przepełnia.

Otwierając swoje serce, możecie je przepełnić siłą mocy Kota w was. Ta moc daje wam możliwość samodzielnego przetwarzania czarnej energetyki ogłuszającej waszą świadomość, iż nie widzieliście prostoty, której Kot w waszym domu dostrzegał każdy szczegół. Energie te dawały wam wiele chorób, bo nawarstwiały się i cierpiało wasze ciało, bo nie słuchaliście swego ducha, tylko zgubnego intelektu, umysłu ludzkiego, który was bardzo zdominował.

Prawda Kota przy waszym domowym ognisku daje wam moc darów, których nie docenialiście w starym świecie. Nowy świat, w który wkraczacie, który budujecie, to świat gdzie równa jest każda istota, niezależnie od roli, jaką przyjęła w naukach Matki Ziemi. Zagubiliście wiele energii, wiele jej pasm, a łącząc się z mocą Kota w miłosnym serc pojednaniu, odnajdujecie kocią naturę w sobie i tak poprzez Kota zespalacie się z naturą Ziemi. Duch Kota ma niebotyczne doświadczenie jako łącznik między światami, jako nauczyciel podstaw duchowości, którą zgubiliście grzebiąc ją w naukach kościołów, które oddzieliły was od jedności, a grubymi murami od natury Ziemi.

Kot powraca teraz do was świadomie stając się z nauczyciela bardziej przyjacielem, partnerem w waszym codziennym życiu, bo budzą się wasze serca, bo daliście godność kociej naturze w sobie, bo daliście godność miłością serca istocie, która tyle dla was robiła. Uzmysłówcie sobie, że każda istota jest równa, jest doskonała tak jak wy, jest częścią was, a świadomie się łącząc z nią dopełniacie siebie, odnajdujecie koci pazur w sobie, jego bystrość, precyzję podejmowania decyzji, bezwarunkowość, uważność, delikatność, opiekuńczość. Tych walorów Kota jest wiele, on je zna, je czuje, a ty odnajdź je sercem. Kocha siebie, nigdy sobie nie umniejsza, tak jak czynił to człowiek, bo zna swoją wartość i cudownie się spełnia w roli nauczyciela również dla was.

Potrafi przynosić wam myśli, podrzucać natchnienie na pozytywne działanie, przenika was radością w niewinnej zabawie, odnawiając jej pasma, które pogubiliście zaklęci magią waszych telewizorów. Kot nawet, gdy śpi, to pracuje, jest nadal w obecności i przetwarza mroki waszej ciemnej energetyki. Często mówiliście, że jesteście świetliści, a oko Kota i jego wibracja serca nie nadążała z was zdejmować czarnej energetyki świata zewnętrznej iluzji, który przyjęliście jako prawdę. Kot wie i czuje, że jego świat jest w jego wnętrzu, jest tego w pełni świadomy i w nim kreuje swoją rzeczywistość, tam znajduje wszystko, co potrzebne mu do życia. Łączy swój świat z waszym, abyście mogli ocknąć się z amoku destrukcyjnych energii, Matriksa, który sobie stworzyliście wierząc jeszcze, że to inni dali wam to nieszczęście.

Pokochajcie świadomość kociej rodziny, dajcie sobie tyle czułości, ile daje kocia mama swoim dzieciom i jak skutecznie je usamodzielnia, aby mogły uczyć się same, a nie być zależne od dorobku rodziców. Tak czynił to człowiek zniewalając swoje dzieci, rujnując bogactwem materialnym świadomość swego potomstwa. Kot jest pewny, że jego bogactwo to bogactwo serca i tymi energiami dzieli się z każdym, kto potrafi sercem przyjąć tą obfitość, dającą zrozumienie nauk Matki Ziemi, nauki człowieczeństwa, w której jesteście.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim