Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie Serca

Ziemia dnia 03.02.2018r.

Ukochany! Prawda witaminy D3 jest prawdą Świata Iluzji, dlatego zdaj sobie sprawę, że tylko w starym świecie suplementowałeś siebie jakimś specyfikiem.

Pokochaj tę prawdę, że w Nowym Świecie takie terminy nie występują, bo to jest świat prostej Miłości Serca, którą dając sobie – dajesz sobie wszystko. Dajesz zdrowie, szczęście, bogactwo, wiedzę – czyli to wszystko, co w starej odchodzącej rzeczywistości poszukiwałeś w zewnętrznym świecie. Teraz czujesz, że zawsze miałeś to w sobie, bo stałeś się wolny od rozdzielenia, w którym przyjąłeś zwierzchnią siłę ponad sobą, a siebie jako marnego sługę składającego siebie wciąż innym na ofiarę.

Ukochany! Mówisz, że potrzebujesz się tak witaminizować podanymi Ci preparatami farmacji Świata Śmierci, a ja Ci mówię, że zobacz czy nie okradasz siebie z miłości, bo może dlatego Twoja świadomość jest tak niska, dlatego nie wierzysz, że Natura Ziemi daje Ci wszystko, że Ty Jesteś tą Naturą.

Tylko zaniedbanie siebie w Kochaniu Siebie dawało Ci dyskomforty, a Ty się łudziłeś, że sztucznie odzyskasz harmonię i siły witalne. Naprawdę zaburzałeś biologiczną równowagę szukając w syntetycznych preparatach ratunku. I tak sam stawałeś się coraz bardziej syntetyczny, stawałeś zabalsamowanym Biorobotem, sztucznie przedłużając swoją używalność dla manipulujących Tobą kosmicznych światów tworzących Ci Matriks Śmierci.

Ukochany/a! Powracasz teraz jako Bóg rzeczywistości, którą teraz tworzysz świadomie, dlatego znika z naszego świata cień-świat umierania, który w tym strachu stworzyłeś, bo Jesteś Życiem Wiecznym.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim