Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

DEZINFORMACJA

Czyli o zaśmiecaniu ludzkich umysłów.

Przesłanie Serca z dnia 09 kwietnia 2018r.

Ukochany! Przeczysz prawdzie, kiedy myślisz umysłem Człowieka, że zdobywasz wiedzę duchową lub naukową. Naprawdę walczysz zgodnie z założeniem systemu o nowe programy, które z ochotą posłusznie wgrywasz. Ego mówi Ci jak bardzo jesteś wzniesiony, a Ty coraz głębiej zapinasz się w przygotowane uzwojenia wchłaniającego Ciebie do niewolniczego systemu.

Ukochany! Nie dziw się temu, bo nie znasz innego świata, tylko ten w programie, w którym zaistniałeś jako podmiot, jako doświadczający. Teraz masz się przebudzić, dostajesz taką szansę, dlatego możesz rozpocząć od oczyszczenia wszelkiej wiedzy podanej dla Człowieka.

Cała maskarada trwała po to, abyś Ty przyjął taki świat jaki Tobie go podsuwano. Nie znałeś miłości, bo zamknięte miałeś serce, bo przyjąłeś program Matriksa jako reguły, które o niej mówiły.

Ukochany! Początek wielkiego przebudzenia jest w Tobie, w Twoim sercu. Tu masz pamięć pierwotną swego światła i odczuwając je przypominasz sobie prawdę Kim Jesteś. Zewnętrzna wiedza była tylko nasycaniem naszej zbiorowej świadomości, prawdami które karmiły nasze EGO.

Dlatego teraz wychodzisz z więzienia, które sam zbudowałeś i zam teraz je demontujesz. Czujesz, że zawsze byłeś wolny gdy teraz rozpuszczasz prawdy i kody starych dogmatów w Tobie.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle