Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

PAMIĘĆ MIŁOŚCI

CZYLI O TYM

CZYM MIŁOŚĆ NAPRAWDĘ JEST

Przesłanie Serca z dnia 5 marca 2018r.

Ukochany! Jedyna przemiana świata nazywanego Ziemią jest w Tobie. Dlatego w swoim sercu masz odnaleźć prawdziwe „kody startowe” swojej Boskiej Istoty. Jest tym pamięć świadomości wyciętej Tobie – zanim pojawiłeś się w tym świecie.

Ukochany! Pozostawałeś w tym świecie dlatego tak długo pozwalając się z zniewalać, bo nie znałeś miłości. Dlatego łatwo było Ci podać okrutnych bogów – demonów i postawić ich ponad Tobą, abyś Ty sam przyjął siebie jako sługę tych czarnych bytów. One rosły w siłę, ale to Ty składałeś im mszalne ofiary z siebie jako „baranka” którego tak łatwo można doić, żyć jego kosztem, kpiąc, że podaną wolną Ty sam błagasz ich o te doświadczenie niewolnictwa.

Kochany! Przywrócenie sobie pamięci startowej Istoty miłości daje Ci olśnienie, że ten świat miłością nie był, że był nauką zaprzeczeń. Dlatego teraz to wszystko zmieniasz. Czujesz jak w Twoim sercu przepełnia Cię nieskończoność miłości, jak łatwo masz dostęp do wszystkich informacji, których nie musisz się uczyć umysłem-programem niewolnika.

Ukochany! Nie ma jedynej objawionej prawdy, bo w swoim sercu masz własne postrzeganie, dlatego widzenie świata moim sercem możesz przyjąć jako pomoc, a nie jako zbawienie.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju