Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Ukochany! Tylko sercem Boga w Tobie możesz odnaleźć sedno Istnienia, którym Ty sam Jesteś. Może mówisz już o sercu, może nawet zaczynasz w nim odczuwać miłość. Może tą miłością rozpoczynasz już kumulować swoją moc, która daje Ci autentystyczną własną świadomość, w odczuciu której, czujesz ja jak jesteś potężną Istotą.

Kochany! Taka świadomość rozpuszcza wszelkie mrzonki podawanych Ci dezinformacji jako zbawiennych przekazów od zewnętrznych Istot – naprawdę Demonów Świata Śmierci. Światłem takiego serca rozpuszczasz czarne kody, które instalowałeś sobie, a w sobie odczuwasz jasność postrzegania wszystkiego. Czujesz, że miłość, którą emanujesz nie jest w stanie zaćmić, żaden czanel i już wiesz, że wszystkie one były opętaniem w świecie żywych tropów.

Ukochany! Dotarcie do uwolnienia kodów źródłowych powstania Twej Istoty jest Twoim autentycznym wyzwoleniem siebie z eonów doświadczeń niewolnika, którym w tym świecie jednak byłeś.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle