Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ASTROLOGIA

CZYM NAPRAWDĘ JEST?

Przesłanie Serca

Ziemia dnia 26 maja 2018r.

Ukochany! Program zapisania Ciebie jako kodu kreskowego jak produktu w markecie samoobsługowym uwolnić możesz sam w jeden jedyny sposób. Jest to Miłość Serca, na której drogę możesz powrócić w pełni.

Kochany! Demony jawiące się jako Kosmiczne Światy dały nam te naiwne programy, ale dla prostego umysłu Człowieka były jak świecidełka dla Indian, bo mówiłeś: zobacz jak to się sprawdza, a zapomniałeś, że tylko wszedłeś w program kreujący Twoją ścieżkę w Matriksie.

Ukochany! Przyjmij prawdę w swoim sercu o doskonałości Istoty, której przejawieniem jesteś, a tym sercem możesz rozgościć kod kreskowy w Tobie, zapinający Cię do gwiazd – naprawdę rozstawionych obiektów przez Kosmiczne Światy projektujących ma Ciebie samorealizujące programy Hodowli Człowieka. Moc Twego serca jest większa niż ta cała złudna projekcja próbującą teraz deszczem channelingów zmiękczyć wymykającą się im uprawę złotych dżdżownic.

Ukochany! Masz zdać sobie sprawę, że to nie była tylko nauka, że to stało się niewolą ubezwłasnowolnienia naszej Złotej Rasy, tak abyśmy my sami wchodzili w kolejne pułapki, gdy wydostajemy się chociażby ze smoły kościołów. Dlatego możesz oprzytomnieć i sercem Dziecka Ziemi oczyścić te kody, aby odczuć przepływ prawdziwej świadomości z Twego Ducha, aby odczuć, że odpinasz się od przekazów w Twoim umyśle – intuicji Ducha świata Iluzji dającej nam doświadczenie ciągłego umierania.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju