Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM

DLACZEGO LUDZIE MYLĄ JĄ Z SEKSEM

Ziemia dnia 13 maja 2018r.

Ukochana/y! Ubogość Istoty Ludzkiej jest wielka, dlatego dopóki nim pozostajesz nie doświadczasz niezwykłego bogactwa, dosłownie nie otwierasz skrzyni złota, na której siedzisz i niezwykłego obfitości talentów, które Cię przepełniają.

Ukochany! Wystarczy tylko, że wejrzysz w serce, a uwalniając umysł Człowieka Niewolnika – przytomniejesz. Budzisz się jako potężna świadomość, a tylko EGO – program człowieka chce Cię zatrzymać w niewolniczym Świecie. Nie chcesz przyjąć prawdy, że to Trupi Świat, że Jesteś nieboszczykiem, a wszyscy wokół w zbiorowej wielkiej projekcji odgrywają Ci role w wielkim omamie, który ma Cię w tym upojnym hipnotycznym śnie Twego Ducha zatrzymać.

Ukochany! Wyjście i decyzja o nim jest w Tobie. Jest w przebudzeniu stwórczej energii w sercu, którą pożytkowałeś dotąd na kopulacje z innymi nieboszczykami, święcie śmierci wierząc, że jest to czysty seks małżeński, że ten seks jest czystą miłością.

Ukochany! A ja Ci mówię, że tylko uczestniczyłeś w wielkim spektaklu tego świata umierania. To program Genitalno – Rozrodczy, a Ty się zachwycałeś, że osiągnąłeś szczyty miłości. Nie widziałeś tego, bo dałeś sobie zapomnienie kim jesteś, zamykając serce, a ten świat podsuwał Ci do rozpłodu i zwykłej codziennej kopulacji preparowane ciała innych nieboszczyków, których przyjmowałaś jako żywych.

Ukochana/y! Nie wątp w to, że jesteś czystą miłości, mimo że zagubienie w tym świecie było niezwykle wielkie. Teraz, kiedy uwalniasz PROGRAM swego EGO, dajesz sobie szansę przebudzenia z wielkiego upadku, którego dokonała Boska Istota. Teraz nie dziwisz się, że dostrzegasz całą tę maskaradę, że wielu Twoich bliskich już dawno opuściło ciała a Ty ich zatrzymywałeś w projekcie genitalnym, abyśmy oddali bez miłości te cenne twórcze energie dla Świata Śmierci lub Gadzich Światów, którzy stali się tego bezwzględnymi animatorami.

Teraz widzisz, że w wielu ciałach nigdy nie było Ludzi, że to ten demoniczny świat poprzez naszą świadomość tworzył sobie nowe ciała, nowe wehikuły do doglądania swego stada, bezmyślnej trzody, która z lubieżnością oddawała się demonicznej rozpuście bez miłości.

Ukochany/a! Nie dziw się Temu, że współżyłeś z Demonem, bo jednak miałaś w tym świecie odnaleźć serce i siebie czyli miłość, własną ścieżkę spełnienia, prawdę miłości, którą JESTEŚ. Nie dziw się temu, bo sobie teraz przypomnij jak z lubieżnością oszukiwałeś siebie, że uprawiasz miłość, dlatego te światy uczyniły Cię uprawą, z którą można z lubieżnością demoniczną kopulować, z każdej strony, na przeróżne sposoby zajmując opuszczone ciała. A ty myślałeś, że tworzysz to własna wolą, a tylko realizowałeś „chory program emitujący Ci to wszystko w umyśle.

Ukochany! Może Ty sam przeklinałeś życie, może przyjmowałeś emocje po stronie strachu takie jak walka, lek, cierpienie, obawy i tak nie zauważałeś, że właśnie to są nisko wibracyjne przestrzenie, które ja nazywam DEMONAMI, bo tak się miałeś nauczyć miłości w tym świecie, obudzić się z wielkiego zapomnienia.

Kochany! Te światy dawały Ci bolesne lekcje i ich nie zrozumiesz umysłem człowieka, który jest tylko programem mającym Cię w nieskończoność oprowadzać po tym świecie i dopuszczać” do coraz kolejnego Demona aby się on spełnił wyuzdany dla siebie sposób.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim