Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

SEN BRAT ŚMIERCI!

Ziemia dnia 22maja 2018r.

Ukochany! Sen jest kontraktem z Czarnym Światem, który w pakiecie programów dla niewolnika sługi mającemu się oddawać posłusznie swemu panu, otrzymałeś jako wyraz poddaństwa, bezgranicznej zgody na wszystko.

Ukochany! Jednak budząc się możesz przeobrazić swój sen, uwalniając po pierwsze sen swego ducha. W ten sposób możesz uczynić pomocnym darem regeneracji sen Człowieka w Tobie. Oprzytomnienie, które tu następuje wynika z tego, że uwalniasz siebie z przyjętych programów jakimi były chociażby przekonania, prawdy, że potrzebujesz przecież odpoczynku.

Ukochany! Tę ekscytującą podróż powrotu siebie jako doskonałości, rozpoczynasz jedyną drogą poprzez Miłość Serca, dlatego teraz rozumiesz dlaczego channeling jakim jest Biblia mówił, że serce człowieka jest zwodnicze sugerując Ci, abyś mu nie ufał. Budząc swoje serce sam dostrzeżesz prawdy, którymi chciano Ciebie od tej drogi odwieść, abyś się nie wydostał z Matrixa. Mówienie Ci o sercu programami ego niewolnika było tylko wprowadzeniem Ciebie w iluzję szczęścia, prawdy widzenia tego serca umysłem.

Ukochany! Proszę Cię pokochaj te wszystkie doświadczenia, bo dzięki temu zaliczasz te lekcje, bo mogłeś poznać inny świat. Dzięki temu możesz teraz rozróżnić Czym naprawdę Miłość jest – gdyż poznałeś iluzoryczne jej przeciwieństwa. Dlatego teraz prawdziwie budzisz się ze snu, a łącząc się z serem, z Istotą Miłości, możesz też się budzić krok po kroku z podsuniętych Ci programów, które przyjąłeś jako normę, jako miłość.

Ukochany! Sen był doświadczeniem w świecie oddania się śmierci, był kompromisem – paktem, który zawarliśmy z tym światem i to MY przekierowywaliśmy mu własne światło życia. Dawaliśmy temu światu życie, a teraz przywracając sobie te energie i to oddane światło przywracamy sobie autentyczną swoją doskonałość. Dlatego w miłości swego serca przyjrzyj się sobie jak zmienia się Twoja energetyka, Twoje wnętrze, a tym samym zmieniasz świat, który tą miłością tworzysz.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju