Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

JA JESTEM DZIECKIEM ZIEMI

Ziemia dnia 25 maja 2018r.

Do tego wpisu zainspirował mnie wpis Joachima takiej treści: 

Joachim Gulde pisze: „Grzesiu ciągle się zapętla i gada te same frazesy. Usilnie chce zrzucić z siebie wszystko, co zrobił poprzez oczyszczanie i inne tego typu bzdurki. Jak widać nie bardzo mu to wszystko wychodzi, bo …”

Ukochany! Powracasz jako Bóg z wielkiego zapętlenia w którym to doświadczałeś cudu człowieczeństwa, świata niezwykle unikalnego, niedostępnego dla Istoty Boskiej, którą Jesteś naprawdę.

Ukochany! Wejście w serce jest wyjściem z tego zapętlenia ciągłych powrotów i podróży kontrolowanej po świecie cienia, Matriksa czy świata umierania. Dlatego się nie dziwisz, że EGO ŚWIADOMOŚĆ miała za zadanie oddalić Cię od wyjścia, od serca, nawet od Tego, co teraz czytasz. EGO miało za zadanie to zdyskredytować, mówiąc zobacz: To inni błądzą, a Grzesiu się zapętlił i bredzi nudnie wciąż o sercu. Gadało Ci tak w Twojej głowie, a Ty zapominałeś, że to umysł podany niewolnikowi dyktuje Ci wszystko, co masz robić, tłumaczy Ci, że to Twoja intuicja mówi Ci abyś ostrzegł świat przed nową sektą.

Ukochany! W Tym świecie my wszyscy byliśmy Czarni, czyli nisko wibracyjnymi energiami, które ja nazywam Demonami, dlatego czy Tobie się to podoba czy nie – miałeś je w sobie. I masz ich tyle, ile jeszcze odnajdujesz emocji po stronie strachu i to te energie nakazują Ci zdyskredytować lustra, które spotykasz, lustra którym i JA dla Ciebie Jestem. Te właśnie energie nakazują i podpowiadają Ci w umyśle jak je ośmieszyć i zniechęcić subtelnie innych.

Ukochany! Nawet nie zdajesz sobie sprawy, dlaczego właśnie uporczywie odwiedzasz moje forum, dlaczego niby to Cię nie interesuje, a tu jednak wchodzisz jako jedna z niewielu osób oglądasz mój film. Bo tak działa ten zapętlony świat, bo włada umysłami ludzi i nakazuje Ci wejść i subtelnie kontrolować, sprytnie zniechęcać innych wraz z wieloma innymi Trolami, odwołując się do ich logiki umysłu.

Ukochany! Nie widzenie barw czarnych, powoduje prawdę, że nie chcesz z tego świata wyjść. Ja jednak sobie zdaję sprawę jakiego świata doświadczam, dlatego tego się nie wypieram, bo tak jakbym wyparł się części siebie. Przybyłem poznać tu te barwy i te doświadczenia Demonicznego Świata, które to słowo ugniata Twoje EGO i powoduje, że się pojawiasz, aby przestrzec innych, aby ośmieszyć, aby pokazać innym, że świat miłości to obłąkana idea, że do niczego to nie zmierza. Dlaczego kochany jednak nie wysłuchałeś uważnie? Dlaczego słyszysz tylko to, co chcesz słyszeć? Dlaczego widzisz to, co ten świat chce abyś zobaczył?

Ukochany! A ja Ci mówię, że zmienić możesz siebie, dlatego to robię. Nie zmieniam Ciebie, bo kocham Cię takiego Jakim Jesteś, kocham drogę którą obrałeś, bo Ty masz indywidualne tempo przebudzenia. Dlatego jest to wielkim darem spotkanie dwojga świadomości, a pokochanie siebie jest pokochaniem drogi innych. Ty jednak tak jak ja masz swoją ścieżkę spełnienia, dlatego nie szukaj we mnie mistrza, bo ja nim jestem ale tylko dla siebie.

Kocham Cię całym serce – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim