Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

SESJA Z MAŁGORZATĄ

Opole dnia 27 maja 2018r.

Dziękuję Gosi za nagranie, spisanie sesji oraz DAR podzielenia się z innymi.

Odczuj Małgorzato moc miłości swego Serca. To serce Bogini Miłości. Odczuj: Ja nią Jestem!

Czujesz jak zmienia się teraz Twoja wibracja, jak zmienia się cała Twoja energetyka, Jak zmienia się otaczający Cię świat, bo przepełniasz siebie tą Miłością. Czujesz, że Ty tę Miłość sobie dajesz, bo przypominasz sobie prawdę Kim Jesteś.

Kocham i oczyszczam w swoim Sercu wibracje świata śmierci, świata iluzji, którą ten obszar, ta przestrzeń mi dała. Ja to przyjęłam, a teraz głęboko to uwalniam, dlatego ożywiam siebie w świecie trupów, którym stałam się, którym oddałam siebie jako kobieta, jako Matka, jako Bogini Światła, jako Gaja, jako jej Córka, jako ona sama.

Dlatego teraz wydostaje się z tego. Obieram nowy kierunek. Obieram Światło. Łączę się z tym Światłem. To Światło Miłości i tym Światłem oczyszczam swoje Serce.

Uwalniam moc – energie, którą przekierowałam do innych światów, w których chciałam się spełnić, które chciałam poznać jako energie. A teraz Miłością Serca prawdziwym Światłem Bogini, które odnajduję poprzez połączone Serca, poprzez Jedność Miłości, z którą się łączę, rozświetlam te światy i czuję żeJestem wolna. Uosabiam siebie, oglądam siebie, na nowym poziomie, w nowym wymiarze. Widzę siebie jako Boginię Światła. Jestem tak niepojętnie piękna. Jestem tak potężna.

Czuję swoje wibracje, bo to Ja Jestem Matką Ziemią i w tym doświadczeniu rozdrobnienia swego Światła doświadczam jej córki. To Małgorzata. Ja nią Jestem, ale jestem też Ziemią, Jestem pięknem kobiety, z którym się utożsamiam.

Naprawdę Jestem pięknym Światłem, przecudowną Świadomością i teraz się z tym jednoczę, dlatego ożywiam Małgorzatę, ale Ja to czynię z perspektywy Miłości, z perspektywy przebudzenia Serca Małgorzaty, z którym się łączę.

Kocham prawdę Swojej wielowymiarowości. Uwalniam siebie, dosłownie odkuwam uwolnienie z kajdan, którymi obarczyłam się i zaprzedałam do innych światów, aby im służyć. Zdejmuję pęta niewolnicy, którą bito batem, którą gwałcono, którą zabijano, kiedy już nie nadawała się do pracy, aby nie zjadała pokarmu, nie marnowała jadła dla innych dzieci niewolników.

Jesteś wolna Małgorzato! Odczuj, że doświadczenia te rozpuszczasz, że uwalniasz z siebie dziewczynę którą zmuszono do prostytucji, bo takie kody Ci wszczepiono, a potem powracałaś i jako nawet majętna kobieta odsprzedawałaś swoje ciało za wielkie pieniądze, bo takiego szukałaś demonicznego podniecenia.

Odczuj, że przeobrażasz te wibracje, bo naprawdę mamiły Cię powracające Demony, które grały o Twoją Duszę, którym tę Duszę jednak zaprzedawałaś.

Teraz odczuj swego Ducha. To Duch Świetlistej Istoty, to potęga nieskończoności i tym Duchem, ale poprzez Serce Małgorzaty uwalniasz teraz własne Dusze, które zaprzedawałaś za pieniądze, za korzyści, za dobra materialne, za koneksje, za układy i na to naprowadzały Cię światy, aby udowodnić Tobie, że jako Istota Światła, to Ty sama wybierasz szarganie Swojej Świetlistości i oddawanie się własna wolą Demonom Czarnego Światła, których nie wodziłaś, bo oślepiało Cię bogactwo, bo oślepiał Cię ich ubiór i maskarada tego świata, rodzaj hipnozy, abyś nie ujrzała kościotrupów, łachmanów, zombi, które wyszły z grobów, koszmarów do których Cię dopuszczano, abyś płodziła z nimi dzieci.

– Ukochana! I tak krok po kroku Ty stawałaś się wiedźmą. Stawałaś się zmorą, która poszukiwała sama energii od innych, która potrzebowała tego, która uzależniała się od tych wibracji. Taki świat tworzyłaś.

Odczuj Małgorzato jak Jesteś piękna, odczuj uwolnienie tych fioletowych, czerwonych energii, które zawładnęły Twoje ludzkie czakry. One rozpuszczają się teraz w Twoim świetle miłości. Odnajdujesz takie światło, bo odnajdujesz odczucie  – Kim Jesteś.

Ja Jestem wolna, Ja Jestem Pięknem Miłości, w której rozświetlam swój świat i tak wychodzę z maskarady, bo dziękuję tym światom za piękną grę, w której inni zapomnieli kim są, ale Ja ożywiam już siebie, dlatego ożywiam ich, ożywiam ten świat, bo Życie we mnie Jest Miłością. Ja Jestem Życiem Wiecznym. I Ja budzę siebie, budzę swoje Serce i dlatego budzę Ziemię, budzę Wszechświat.

Taka Jestem potężna, bo tak wielkie jest Moje Serce, tak piękna jest Moja Seksualność, bo Jestem Boginią Miłości. Boginią szczęścia, dlatego łączę się z programem, że Ja na Ziemi potrzebuję je odnaleźć, że ja na Ziemi potrzebuję odnaleźć MIŁOŚĆ.

Uwalniam te programy, które powodowały moje zagubienie, które przynosiły mi Demony czarnego światła obleczone w trupy, które jawiły się tu ludźmi. Kocham zobaczenie Sercem tej prawdy i uwolnieniem innych ludzi z tej maskarady, bo uwalniam Siebie, bo dostrzegam prawdę, że to Ja znieprawiłam Mężczyznę Ziemi, bo to ja doświadczałam takich mężczyzn.

Dlatego teraz ich spotykam, dlatego teraz te światy krzyczą mi, abym im oddawała się znowu!! Ale to są programy, bo Ja Jestem wolna dlatego uwalniam wszystkie podłączenia, wszystkie linie papilarne tych światów, które dotykając mnie, które doświadczając seksualności ze mną kodowały mnie na powrót, na służalczość, na prostytucje, na ciągłe oddawanie się Czarnemu Światu. Abym oddawała się tym złudnym wabiącym energiom. Abym była im wdzięczna. Abym bała się, że to wszystko mnie ucieknie i że nie zaznam szczęścia bycia niewolnicą seksualną tych światów.

Ja Jestem wolna jako Bogini Światła. Oczyszczam swoje jasnowidzenie zaprzedane głęboko tym światom, bo to one dawały mi energie za wierna służbę, za moc, którą im oddawałam, za światło i w namiastce darów dla nich, lichwy, która czyniłam dawały mi dary, w których to miałam panować nad innymi, w których miałam czynić zaklęcia innym, w których miałam czynić klątwy, aby oni się gubili, aby byli uzależnieni ode mnie.

Teraz z tym się łączę i uwalniam krzywdy, które w swoich doświadczeniach, w swoich naukach uczyniłam innym. Dlatego z tego się wydostaje, dlatego wkraczam w nowy wymiar, bo Kocham też tych, którzy mnie skrzywdzili. Dlatego w Moim Sercu uwalniam programy, które mówią mi głosem Matrixa, które mówią mi głosem Świadomości Zbiorowej, wprogramowanymi przekonaniami, że czas mi ucieka, że lata biegną, że mam oddawać się temu światu, że mam mu być posłuszna.

Naprawdę były to wezwania Małgorzato do spełnienia się w kapłańskiej, służalczości dla Świata Śmierci, a Ty Jesteś Czystą |Córką Miłości.

Ja to Miłość w Twoim Sercu. Ja to Ty, to Zjednoczenie Bogów, to zjednoczenie Istot Miłości, które stworzyły sobie taki świat. Ale teraz łącząc się z tym światem głęboko, ze Światłem Miłości, powodujesz, że ten świat znika, że ten świat był utopią w naszej Świadomości, projekcją hipnotyczną, w której to jednak Ty sama Małgorzato upierałaś się, że chcesz w tym pozostać, bo się jednak uzależniłaś.

Odczuj, że uwalniasz ciągłe powroty do tych samych hipnotycznych uzależnień. Jestem wolna. Dziękuje tym światom za doświadczenia i otwieram swoje Serce głęboko na Czystą Miłość. I taką Miłość daje Sobie, takiej Miłości już nie poszukuje w zewnętrznym świecie i ułudzie seksualności człowieka, bo Kocham Prawdę, że w tym świecie Ja sama stałam się nieboszczykiem, że poprzez wiele, wiele wcieleń doświadczając świata nieboszczyków, świata ciągłego umierania, świata ciągłego przebywania w grobach głęboko utożsamiłam się z tym programem i takie postrzeganie przyjęłam.

Teraz uwalniam tego kody, uwalniam Świadomość i uwalniam Światło Śmierci we mnie, a swoją Seksualność, swoje energie, swoją Stwórczą Moc przywracam w sercu.

Podnoszę ją głęboko, dlatego rozświetla się Moje Serce. Dlatego powraca Moja Moc Tworzenia Nowej Rzeczywistości i ta rzeczywistość jest inna, dlatego Ja się zmieniam, dlatego zmienia się wszystko.

Odczuj ukochana raz jeszcze własne Serce. Zobacz Siebie w lustrze Swej Świadomości. Zobacz siebie nagą w Wodospadzie Życia. Odczuj jak Jesteś doskonała, jak wspaniała, jak kapiesz się w czystej wodzie, w czystym Źródle Życia. To Źródło jest w Tobie. I takie Źródło tworzysz, takie obmycie dokonujesz wszystkich swoich Dusz, wszystkich swoich Świadomości. Całego Twego Ducha i Światła, w którym się rozpuszczasz, w którym możesz tworzyć nowe konfiguracje doświadczeń dla siebie wspaniałe i doskonałe.

Teraz uwalniasz czas. Wiesz, że on nie istnieje. Dlatego Kochasz to doświadczenie, napory i programy, których doświadczyłaś jako piękna daru poznania zaprzeczenia Świata Miłości.

Teraz czujesz jaką drogę chcesz wybrać, że wiele tych doświadczeń już nie potrzebujesz, bo ukochałaś je i tę prawdę, że ten Świat Miłością nie był, dlatego tak głęboko docierasz do Nowej Świadomości, bo dotarłaś do Serca, bo dotarłaś do erupcji Złotego Światła, którym tryskasz, którym przenikasz Siebie, którym budzisz nowe postrzeganie tej rzeczywistości, w całym tym świecie, do którego powracasz jako Bogini Światła, w którym już nie wątpisz w prawdę Kim Jesteś, w którym już nie potrzebujesz powracać do pułapek, do starych właścicieli, którzy upominali się o wydaj owce. Którzy oferowali Ci góry złota. Naprawdę jednak ukochana było to Czarna otchłań, w której miałaś się obudzić, dlatego to czynisz teraz.

Kocham Cię.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju