Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZY JESTEŚ BOGIEM?

Ziemia dnia 18 maja 2018r.

Ukochany! Kreacja, to nasz ŚWIĘTY DAR, to Godność naszej Boskiej Istoty, a powierzyliśmy ją zewnętrznemu światu, bo uwierzyliśmy w zewnętrzną siłę, że jest coś ponad nami.

Ukochany! Budzisz się teraz w Świadomości Serca, dlatego to odczujesz z radością Dziecka, że to wszystko, co Cię otacza wynika z Ciebie samego. Uśmiechasz się teraz jak mogłeś stworzyć takie okrucieństwa, ale gdy nie kochałeś siebie zniknęło Światło Miłości, a jego brak zawładnęła barwa czarna jako przejaw STRACHU, którym obarczyłeś Ziemię.

Ukochany! Tym światom oddałeś swoje Twórcze Serce i przyjąłeś poczucie bezsilności jaką Ci wszczepiono z programami w zastępczym ciele spreparowanym dla niewolnika, a Tobie powiedziano, że masz posługiwać się okrojonym umysłem, abyś nie wymknął się kosmicznym światom, mieniącym się najpierw Bogami, a teraz wyzwolicielami channelujący wciąż nową dezinformacyjną papkę – niosącą aktualne kody zniewolenia do pobrania w więziennym programie.

Ukochany! Jesteś wolny, bo to odczucie daje Ci nowe spojrzenie sercem w powrocie z etapu niewoli, którą te doświadczenie się stało. Kochając swoje serce, krok po kroku oczyszczasz je z tworzenia Demonicznego Świata w jaki to etap zaprzęgnięto Twoją świadomość. JA JESTEM WOLNĄ DOSKONAŁĄ ISTOTĄ MIŁOŚCI, bo to odczucie naprowadza Cię na wyzwolenie z niewolniczej świadomości, w którą się sam wpędziłeś.

Ukochany! Teraz czujesz, że ludzka wiedza nie prowadziła do przebudzenia, a dawała częściej tylko efekt „Nadymania EGO”, a te światy dawały swoim adeptom poczucie dumy, misji lub darów, które to ten Świat Śmierci otwierał w posłusznych im adeptach. Mianując ich jako rodzaj swoich Pasterzy, aby zwodzili innych, aby odciągali swymi technikami od serca, aby żarem swego słowa zwodzili innych blokując prawdziwą świadomość w sercu.

Ukochany/a! Przywracając sobie kreacje oddaną chociażby w religiach cierpienia, że powierzam bogu cały swój świat – sam pozbywałeś się swojej kreacji, domeny Twojej przecudownej Istoty. Teraz przywracasz sobie tego świadomość, a odczuciem serca przywracasz oddane energie innym światom, które zawładnęły Tobą w tym doświadczeniu.

Ukochany! Dlatego teraz znika w Twojej świadomości podawana Ci ILUZJA, że zmiany nadejdą, bo teraz czujesz, że to TY JESTEŚ ZMIANĄ. Czujesz, że Królestwo Szczęśliwości jest i zawsze było w Twoim Sercu, dlatego znika poczucie Iluzji Czasu, w którym to możliwe było to niezwykłe doświadczenie ciągłego umierania w horrorze granym Ci w materialnej projekcji w Świecie Śmierci.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle