Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

JA JESTEM GAJA

Planeta Ziemia dnia 16 Maja 2018r

Ukochany! Matka Ziemia to TY!! Nie ważne czy jesteś Mężczyzną czy Kobietą, bo doświadczasz rozdzielenia na planie fizycznego świata na te dwie wibracje. Na prawdę jesteś pełnią Istoty ludzkiej, a Miłość w partnerstwie czystym sercem daje Ci te poczucie, tego KIM JESTEŚ.

Ukochany! Jesteś bezkresem miłości spełniającym się na Matce Gai jako jej Dziecko, a naprawdę jako JEDNOŚĆ MIŁOŚCI. Dlatego możesz odczuć sercem tę głęboką Miłość, że to TY nią Jesteś. Dlatego teraz odczuwasz zupełnie inną świadomość i czujesz, że to Ty masz wpływ na wszystko, że Ty stworzyłeś też Czarną Rzeczywistość, dlatego teraz ją odpowiedzialnie rozpuszczasz, rozświetlasz światłem Miłości, którym wreszcie emanujesz.

Ukochany! Przebudzenie nastąpiło, bo jest ono w Tobie, a jeśli jeszcze go nie doświadczasz to uwolnij teorie spiskowe, doktryny i zwodnicze prawdy, że to siły światła przybędą i Cię jako Ziemię wyzwolą. Tak krzywdziłeś siebie i zatrzymywałeś w świecie Śmierci, gdzie doświadczałeś zapomnienia – KIM JESTEŚ. Tak powodowałeś nasze zapętlenie swoim egoizmem i przekonaniami umysłu zaśmiecałeś Świadomość zbiorową GAI.

Ukochany! Powracasz teraz i proste odczucie miłości do siebie do jedności z Naturą Matki daje Ci przejście w Nowy Świat. Tak prosto osiągalna jest nowa świadomość, jakże odmienna od świata Iluzji w której podawano Ci plagiat miłości, abyś ciągle to „kupował” i pozostawał w hipnotycznym śnie drenującym Twoje energie i władające Twoim światłem oddanym bezgranicznie światu OJCA CIEMNOŚCI.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim