Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM JAK POWSTAWAŁY PROGRAMY CHORÓB

Ziemia dnia 11 czerwca 2018r.

Ukochany! Ten świat oparty był na programach, a borelioza była jednym z nich. Wgrywanie było możliwe TYLKO w obszarze strachu na, który to kierowano ludzi. W obszarze miłości nie istnieje ta choroba ani żadna inna, gdyż miłość po prostu nie choruje.

Kochany! Powracasz jako czysta miłość, jako świadomy odnowiciel Ziemi, bo gdy przejawiasz się w miłości, to taki tworzysz zewnętrzny świat. On jest Twoim odbiciem. To Ty jesteś odpowiedzialny, że taki świat stworzyłeś, bo gdy nie kochałeś siebie pozwalałeś siebie okradać, zaburzyłeś równowagę. Kleszcze pomogły Ci zobaczyć pasożytniczy, krwiopijczy świat, gdzie ludzie jedni z drugich czerpią energie, wyciskają krwawice, burząc prawdziwą harmonię doskonałości Natury Matki. Kleszcze pojawiły się jako odbicie krwawego świata, który to ludzie zgotowali wszystkim Istotom Matki Ziemi.

Kochany! Teraz ci sami ludzie dziwią się, że jest to plaga, że trzeba z nią walczyć a bojąc się wchodzić do lasu potęgują strach w sobie i na całej Ziemi. I tak pogłębia się zamykanie serca, bo kiedy odczuwasz strach nie jesteś w stanie odczuwać prawdziwej miłości. Łudzisz się i sam siebie oszukujesz, że umiesz kochać ale naprawdę poruszasz się tylko w złudnych programach, którymi są te zauroczenia udające tylko prawdziwą Miłość Serca.

Ukochany! Uświadom to sobie, że Jesteś w świecie wielkiego programu a swymi oczyma poprzez ten program widziałeś siebie jako żywą Istotę. Sterujące Tobą programy nie pozwalały Ci dostrzec prawdy o sobie, a Ty się łudziłeś, że to Ty wybierasz doświadczenia. Myślałeś, że z własnej woli sięgasz po ,, leki Matrixa „ że będzie dobrze jak botoxem poprawisz sobie usta, że będzie korzystniej gdy w piersi włożą Ci silikon, a na ciele jak hodowca bydłu, postawisz sobie piętno śmierci, myśląc, że to jest modny tatuaż.

Kochany! Tak wyglądał program resocjalizacji, naprawdę hodowli Boskiej doskonałej Istoty, która stworzyła cały ten świat. Ty teraz możesz zdecydować o wyjściu z przekonań tworzących choroby jakiej borelioza jest przykładem, bo tak w prosty sposób przekierowano moc Twojej materializacji stwórczego światła, którą oddałeś w Świecie Śmierci chcąc poznać jego walory, nie spotykane dla Boskiej Istoty, której przejawem Jesteś.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle