Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM CZYM PIENIĄDZ W STARYM ŚWIECIE BYŁ.

Przesłanie Serca z dnia 29 czerwca 2018r.

Ukochany/a! Dojrzyj świat, któremu się zaprzedałeś na te doświadczenia. Nie walcz z nim, ani go nie zmieniaj, bo naprawdę zmienić możesz tylko siebie. To jest jedyna miara bogactwa, które Cię otacza, którym obdarowujesz siebie i innych.

Kochany! Zewnętrzny świat jest odbiciem Twego bogactwa, a kiedy nie kochasz siebie – staje się miarą zniewolenie, które stworzyłeś dla siebie i innych. Możesz pokochać wszystkie barwy tego świata, bo inaczej zaprzeczasz prawdzie, że MIŁOŚĆ JEST WSZYSTKIM. Zaprzeczasz stwórczej doskonałości, kiedy obnaża Cię ubóstwo, bo wybrałeś Świat Strachu jako Twój, jako prawdziwy, a był on tylko imitacją życia, plagiatem Miłości, którą to Życie było.

Ukochany! W przededniu wielkiego przebudzenia naszej Świadomości, możesz też się przyczynić do przeobrażenia, przetworzenia starych energii w nową rzeczywistość szczęśliwości. Możesz odnaleźć te szczęście w sobie i obfitość, która jest Twoją Boską Naturą, bo naprawdę pomagasz nie tylko sobie ale całej naszej świadomości JEDNOŚCI MIŁOŚCI, bo nie ma rozdzielenia. Dlatego, bo Ty już nie rozdzielasz i jesteś gotowy pokochać wszystkie barwy światła, które dałeś sobie. Taka Miłość jest jedyną drogą wyjścia z labiryntu śmierci, w której się zapętliłeś.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju