Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM JAK ZAMYKANO NAS W UMYŚLE

Ziemia dnia 15 czerwca 2018r.

Ukochany/a! Ziemię posiedli Magowie i dali nam świat Iluzji abyśmy my go przyjęli, bo tak oddaliśmy im swoją przestrzeń i moc tym właśnie uwierzeniem w MAGIĘ, dlatego w naszym świecie mogli istnieć.

Kochany! JA JESTEM to Bóg w Tobie, w Twoim sercu, bo tak krok po kroku uwalniasz umysł podany Ci wraz ciałem w Świecie Śmierci. My mieliśmy uwierzyć, że to jest nasz centralny organ, a serce jest pompą. My byliśmy kierowani na substytuty miłości, bo odbierając umysłem miłość „lizaliśmy” ledwo jej marny falsyfikat w świecie śmierci. Spółkując z innym nieboszczykiem, byłeś zachwycony, czułeś demoniczną rozkosz, a programy w umyśle kodowały Cię, że to jest prawdziwa miłość, którą uprawiasz.

Ukochany! Miłość to nie kartofle, a poznasz jej prawdziwe odczucie, kiedy oczyścisz się z Prawa Magów narzuconego Dzieciom Ziemi, bo to oni kierując Cię na LOGOS, kierowali Cię na umysł, abyś dalej był zależny, abyś widział to, co Magowie tego świata Ci podają. To oni kierowali Cię na prawa abyś je przestrzegał, bo tak wchodziłeś w ich upoją hipnozę

Ukochana! A TY też masz boskie SERCE, które zaprzedałaś okupantom. Służysz im i złudnie myślisz, że to Karty Tarota Ci mówią lub zwodzące Istoty nazywające się Elfami, bo Ty je kupujesz w swoim EGO. Zaprzedane serce nie pozwala dostrzec podpięć, którymi jesteś okradana i wykorzystywana dopóki – podłączasz do tych światów innych potrzebujących pomocy. Tak bardzo się zaprzedałaś, że wierzysz, że magia zastąpi miłość, dlatego nie widzisz ubogości w sobie. Strachu, w którym możliwe było to opętanie, dosłownie schizofrenii osobistej i zbiorowej. Stałaś się przynętą, dla innych zagubionych, co przeklęli miłość i w Magii poszukiwali ratunku, że to może wróżka uzdrowi zagubioną owieczkę a naprawdę pożerały ich „wilki”.

Ukochany! Chora rzeczywistość rodzi szkodników, pasożytów, które przybywają aby nauczyć nas Miłości, bo na ironię zapomnieliśmy, że to my jesteśmy Istotami Miłości. Wmówiono Ci tylko, że jesteś słaby i może zbawić Cię religia, Bóg, channeling od Galaktycznych Okupantów, a w końcu podana Ci wiedza Magów, których etap na Ziemi dobiegł końca. LOGOS jako ROZUM odchodzi z Ziemi, bo budzi się SERCE przeklinane przez te światy, które miłość drażni. Już jako Ludzie nie dajemy się rękoma kościołów spalić na stosie, dlatego te światy próbują wątpiących w siebie zdyskredytować Prawdę płynącą z Serca, a najchętniej prawami Matriksa ją osądzić.

Kochana! Ale tego się nie da, bo każdy z nas ma ją w sobie, dlatego ja niczego nie nauczam ani nie potępiam, a dzielę się tylko sobą, że masz też całą mądrość w sercu. Nie potrzebujesz jej „kupować” ani u mnie ani szukać u MAGÓW, co chcieli skraść Twoją duszę, bo przybyli tu aby być ambasadorami okupantów pośród prowadzonych prawdami innych światów Owiec.

Ukochana! To jednak jest wybór w Tobie, kiedy to pokochasz, bo gdy nie masz Miłości, gdy nie kochasz samej siebie, ziejesz nienawiścią do innych, a naprawdę tak niszczysz siebie i naszą ukochaną Ziemię, bo zaśmiecasz wróżbiarstwem czystość Naszego Serca.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju