Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM, ŻE WIARA CZYNI „CUDA”

Ziemia dnia 12 czerwca 2018r.

Kochany! Ten filmik dający Ci naprowadzenie na nowe spojrzenie – jest zbędny, kiedy prawdziwie posługujesz się sercem, a przynajmniej choćby odrobinę. Wówczas sam poczujesz jaki produkt kupić, a przestajesz kupować poprzez EGO, które Tobą wodzi i tak się sam okradasz. Głupota, kosztuje i jest cenną nauką, ale to TY masz ją przejść a nie przeczytać pozytywne lub negatywne opinię, bo tak nie jesteś sobą, tylko zgiełkiem zbiorowej informacji w Matriksie, W taki sposób dalej jesteś kłodą dryfującą po oceanie świata, a za sznurki manipulujące pociągają „twórcy” Matriksa. Są zainteresowani aby Cię ogłupić, abyś kierował się umysłem, bo tak mogą Cię dalej wodzić i wykorzystywać.

Ukochany! Gdybyś był w sercu – to odczułbyś z daleka czym ta mistyfikacja jest. W innym wymiarze jest artefaktem Świata Śmierci i ma za zadanie drenować Ciebie z energii. Ma zdestabilizować Twoje światło i boskie pola auryczne.

Proszę Cię  jednak – nie wierz mi, a odczuj jak się czujesz gdy to „urządzenie”. jest podłączone w Gnieździe miłości jakim ma być Twój dom.  Przyjrzyj się temu czy może częściej boli Cię głowa? Czy częściej masz złe samopoczucie? Co się stanie jednak gdy nie dajesz temu koniu trojańskiemu swojej mocy?

Ukochany! Przyjmij to doświadczenie, ten zakup jako pomoc, jako prawdę o Tobie, bo ten świat testuje Ciebie, a TY decydujesz czy przyjmujesz dalej te nauki.

Kocham Cię  – Grzegorz

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2960884.html

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju