Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI DLACZEGO DZIECI NIE CHORUJĄ?

Ziemia dnia 5 czerwca 2018r.

Ukochana/y! Ziemia jest jeszcze pełna ludzi, którzy zgubili miłość, dlatego chorują, a swoje skąpstwo w obdarowaniu siebie miłością zwalają na karb: przypadku, „kary boga”, karmy, złych wirusów, winy genów.

Ukochany! To, że chcesz doświadczyć chorób jest wyborem głupoty w Tobie, ale obarczanie swego Dziecka chorobami jest już szczytem ignorancji i okrucieństwa jakie to jednak najczęściej rodzice zadają swemu ukochanemu Dziecku.

Kochany! Zagubienie miłości w sercu powoduje, że jej nie masz, dlatego nie masz czym obdarować Dziecka, a ono krzyczy Ci chorobą abyś oprzytomniał. Abyś zobaczył prawdę doświadczeń w których jesteś, a Ty przepajasz go doktrynami, które wpojono Tobie, albo szukasz u innych ofiar w sieci jaką podać mu tabletkę, a ONO chce Cię wydostać z tego koła chomika, w którym się kręcisz – myśląc, że idziesz do przodu. Tymczasem grzęźniesz w swym STRACHU coraz bardziej w programach Świata Iluzji mamiącego Cię tytułami, zaszczytami lub mamoną.

Ukochany! Ani wróżka ani lekarz ani uzdrowiciel nie przepełni Twego Serca – Miłością. Możesz uczynić to sam/a, a wówczas oniemiejesz, że „Twoje Królestwo nie jest z tego świata”. Tylko Twoja wewnętrzna moc Serca jest wstanie prawdziwie uzdrowić siebie. Kiedy zdrowy jest Twój Duch – zdrowe jest Twoje ciało, zdrowe jest Twoje Dziecko, bo ONO jest rozdzieleniem Twego Ducha i ciała. A TY chciałeś okpić tę naukę i kupiłeś Dziecku lekarstwa, a zatracałeś własną DUSZĘ i Dziecka. Ono ją oddawało, bo odrzucało DAR ŻYCIA – nie chcąc żyć z takim rodzicem. I tak napędzałeś MATRIX – program ciągłego umierania w cierpieniach, dosłownie jak w kole chomika.

Ukochany! Przyjrzyj się głęboko tej prawdzie. Poczuj ją i bądź jej pewny, że to TY tak czujesz, bo kiedy przyjmujesz drogę innych, możesz zgubić łatwo własne nauki. A jesteś niezwykle potężny, tylko „odrobinę” się zagubiłeś, a dziecko, które zaprosiłeś na ten świat – przybyło Ci pomóc. Ono jest doskonałe.

Kochany! Proszę Cię połącz się z nim szczerze SERCEM przepełnionym Miłością do siebie, bo w ten sposób prawdziwie go „uzdrawiasz”, a naprawdę ONO uzdrawia Ciebie i Twoje chore życie.

KOCHAM Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle